Çözüldü Son hat artık kullanılamıyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fitiq

Centipat
Daha fazla  
Selam geçenlerde Turkcell'den Türk Telekom'a geçiş yaptım. Yeni simi yaktıktan sonra böyle bir hata almaya başladım nasıl düzeltebilirim?
IMG_20221128_135908.jpg

Çözüm
Telefona format atmayı denediniz mi? Daha önce benzer bir sorunu yaşadığımda direkt format atıp çözmüştüm. Farklı bir yöntem denemediğim için bir fikrim yok.
İnternette bulduğum bazı çözümler bu şekilde;
  1. Telefon güncelleme
  2. Telefonu kapatma
  3. Telefonun çağrı kayıtlarını temizleme
  4. Ağ ayarlarını sıfırlama
  5. Kişileri Bulu kapama
  6. SIM Kartı tekrar kurma
Eski sim i görüyor sistemde bundan dolayı oluyor ara de direkt olarak yeni sim den arar sonrasında bi kaç kere daha geçmiş aramalardan arama yaptığında öyle görünür sonrasında kendisi düzelir.

Eski sim i görüyor sistemde bundan dolayı oluyor ara de direkt olarak yeni sim den arar sonrasında bi kaç kere daha geçmiş aramalardan arama yaptığında öyle görünür sonrasında kendisi düzelir.
Teşekkür ederim.İnternette arama geçmişini silince düzelir diye bir çözüm vardı.Uyguladım umarım düzelir.

Telefona format atmayı denediniz mi? Daha önce benzer bir sorunu yaşadığımda direkt format atıp çözmüştüm. Farklı bir yöntem denemediğim için bir fikrim yok.
İnternette bulduğum bazı çözümler bu şekilde;
  1. Telefon güncelleme
  2. Telefonu kapatma
  3. Telefonun çağrı kayıtlarını temizleme
  4. Ağ ayarlarını sıfırlama
  5. Kişileri Bulu kapama
  6. SIM Kartı tekrar kurma

Çözüm

Geri
Yukarı