Son iki haftadır TurkNet aşırı yavaş

ahmut222222

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050 LAPTOP GPU, intel core i7-11800H, 16GB RAM, 1 TB SSD
LoL oynuyorum resmen işkence gibi geliyor oyun, ping 50ms 60ms gözüküyor ama hissettirdiği 300ms 500ms arada Full'den kopuyor 1 2 saniye sonra tekrar geliyor. Resmen rezalet yani, Twitter'da resimler yüklenmiyor. Hız testi yaptığımda da 5 Mbps veya 6Mbps alıyorum hayır saniyede 5MB indirmiyor direkt 5 yani. Ne yapmalıyım müşteri hizmetleri de saçma sapan tracert testi falan istiyor. Modem 2.4GHz TP-Link'in bir modemi, modem ile alakalı olabilir mi?

2.4 Daha düşük veriyor interneti, 5 GHz kullan. Eğer 5 GHz'de de aynıysa müşteri hizmetleriyle görüş.

Modem hat değerini ekleyin kablo ile mi bağlanti yapıyorsunuz?
Kablosuz hocam, telefon ve laptop. Hat değerlerimi nereden bulacağım panelde açık olarak bir ibare göremedim ama TPLink.

1711045955039.png

Modem arayüzününe girin dsl istatistikleri veya xdsl verileri tarzında bir yer olmali tam model adı nedir? Ve Kaç mbps paket kullaniyorsunuz ?

Modem arayüzününe girin dsl istatistikleri veya xdsl verileri tarzında bir yer olmali tam model adı nedir? Ve Kaç mbps paket kullaniyorsunuz ?
100 mpbs paket kullanıyorum. Modem TDW9960. Yukarıya attım sanırım demek istediğinizi.

Hat değeriniz çok iyi laptop üzerinden kablo ile bağlantı yapıp Speedtest sonucunu ekler misiniz?
Bir saniye yapıyorum.

Geri
Yukarı