Son kullanma tarihi 13 sene geçmiş espresso içilir mi?

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 144
  • Görüntüleme 20B
Unutkan biri ise olabilir, dolap ustlerinde bir yerde birakmistir, hicbir sey imkansiz degil boyle durumlarda.

Mutfak dolaplarının dizaynını kime yaptırmışlarsa bir bölüm var kara delik gibi. İçine bir şeyi koyup ittiriyorsun o sonsuza kadar gidiyor. Sandalyeye oradan tezgaha çıkıp kolunu omzuna kadar sokacaksın ki erişebil bazı şeylere.

Bir keresinde de 2012'den kalma sakız paketi çıkmıştı merak ediyorum evde hala devamı var mı onun. Gümrükte çalışan bir arkadaş ele geçirilenlerden bir koli vermişti yıllarca sakız çiğnedik. 😂

Kendime sıcak çikolata ararken dolapları karıştırırken zamanında bir tanıdığımızın Belçika'dan getirdiği espresso kavanozlarından birine denk geldim. Son kullanma tarihi Eylül 2011 gösteriyor. Lakin hiç açılmamış ve aynı şekilde duruyor. Bir yapışma, böceklenme, renk değişme gibi durum da yok. Daha önceleri son kullanma tarihinin üzerinden 1 sene geçmiş çikolatala yemişliğim var lakin 13 sene biraz uzun geldi.

Eki Görüntüle 2152451
Eki Görüntüle 2152450
Eki Görüntüle 2152449
Hocam "biraz" kavramı haykırttı :D

Kanka bence cidden içme ve Allah gecinden versin, ölene kadar sakla. Gerçekten bu kadar eski ürün bulamazsın. Nostalji olarak sakla bence, ciddiyim :D

Kanka bence cidden içme ve Allah gecinden versin, ölene kadar sakla. Gerçekten bu kadar eski ürün bulamazsın. Nostalji olarak sakla bence, ciddiyim :D

Yarın biraz daha kurcalayacağım sağa solu belki bir kavanoz daha çıkar kim bilir. O değil geçen sene 2000 yılında alınmış orijinal Half-Life Opposing Force kutusu ve CD'sini bulmuştum evde şimdi yine kayıp.

Ciddiyim bu evin içinde bir şeyler kayboluyor yıllar sonra alakasız bir yerden geri karşına çıkıyor.

Yarın biraz daha kurcalayacağım sağa solu belki bir kavanoz daha çıkar kim bilir. O değil geçen sene 2000 yılında alınmış orijinal Half-Life Opposing Force kutusu ve CD'sini bulmuştum evde şimdi yine kayıp.

Ciddiyim bu evin içinde bir şeyler kayboluyor yıllar sonra alakasız bir yerden geri karşına çıkıyor.
Nasıl bir yerde yaşıyorsun anlamadım. Evi biraz araştırsan ceset bile çıkar.

Kendime sıcak çikolata ararken dolapları karıştırırken zamanında bir tanıdığımızın Belçika'dan getirdiği espresso kavanozlarından birine denk geldim. Son kullanma tarihi eylül 2011 gösteriyor. Lakin hiç açılmamış ve aynı şekilde duruyor. Bir yapışma, böceklenme, renk değişme gibi durum da yok. Daha önceleri son kullanma tarihinin üzerinden 1 sene geçmiş çikolatala yemişliğim var lakin 13 sene biraz uzun geldi.

Eki Görüntüle 2152451
Eki Görüntüle 2152450
Eki Görüntüle 2152449

İç hocam yarasın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı