Son Windows 11 Güncellemesi AMD Adrenalin Kontrol Panelini Bozuyor

O sırada NVIDIA:

giphy.gif

Evet 2 gündür Windows 11 kullanmaya çalışıyorum. Kendi kendine yüklüyor. Ben şahsen Adrenalin yazılımını kullanmıyorum. Sanki sistemi hantallaştırıyor gibi bir havası var. Sadece driver kurup bırakıyorum.

Dünden beri 7 kere driver yüklüyorum. Bende de siliniyor driver Windows kendi default driverını yüklüyor. Sandbox'ta da sorun var sağ mouse sağ tuş yapınca patates oluyor. Sonoma Hackintosh bile çok çok daha stabil çalışıyordu sistemimde.
abi şu sorunu öğlenden beri bu sorunu yaşıyorum ve çıldırmak üzereyim. Belki 150 kez driver silip yeniden yükledim. Bu sorunu nasıl çözebilirim? İlla format atıp w10'a mı geçmek gerekiyor. Bir yanım geçmek de istemiyor, W11'in ara yüzü vs. çok seviyorum.
ASUS TUF GAMING B550M-E 4866MHz(OC)
AMD Ryzen 5 5600x
ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB

ViVeTool ile "geçici" çözüm önerilmiş deneyebilirsiniz:

AMD yine AMD'liğini konuşturdu desene burada gelip şimdi diyecekler 6000 serisi 7000 serisi kullanıyorum falan yok abi bir sürü AMD kart kullandım hepsine WattMan yaşadım driver çökmesi yaşadım yakınımın aldığı AMD laptopta rica üzerine driver kurayım dedim üst üste hatalar yedim gelmiş burada FSR MSR falan diyor sen önce driverları baştan aşağı düzelt öyle FSR falan çıkart şimdi FSR3 NVIDIA kartlarda daha etkili olursa şaşırmam.

Geri
Yukarı