Son zamanlarda kendimi hiç mutlu hissetmiyorum

Son zamanlarda kendimi hiç mutlu hissetmiyorum yaşım 15. dünya genelinde bu yaşlarda trafiğe kapalı alanlarda babalar oğullarına araba sürmeyi öğretir ve 16 yaşında çoğu kişinin ara sıra kaçak sürdüğü bir arabası olur, ama ülkemizde bu pek mümkün değil, 2002 model Corsa'ya 100k isteyen var. Ara sıra yabancı YouTuber'ların G29 vb. setlerle oyun oynadığını görüyorum ve benim de canım böyle oyun oynamayı çok istiyorum ama en kötü Snopy direksiyon bile 500 lira (Almanya'da bu birime bir Smart Mercedes alabilirsiniz). Kendi direksiyon setimi yapmaya karar verdim (bu gerçekten çok rezil bir durum :(). Evimize aylık 4000 küsur para giriyor 6 kişiyiz 1+1 evde yaşıyoruz kira 1000TL (evi döşeli olarak kiraladık) fakir değiliz Allaha şükür kendi ayaklarımızın üstünde durabiliyoruz ama daha geniş 3+1 ortalama bir evin kira 1500 2000Tl ve bu bizim için çok yüksek bir miktar her ay bunu ödeyecek güçte değiliz. 2020'nin başında bir manav açmıştık 20k kredi çekmiştik manav 2021'e dayanamadan battı maalesef ve hala kredi borcunu ödüyoruz. Geçenlerde ortaokuldan arkadaşım (şu an başka lisede) bana ortaokuldaki sevdiğim kızın fotoğrafını uzaktan çekip atmış o fotoğrafın üstüne çok düşündüm ama ne düşündüm bilmem içime bi karanlık duygu düştü. Giyebileceğim şeyler sayılı okul forması 2 tişört 2 pantolon ve 1 eşofman. Pandemi öncesini dertsiz ve almanyalı bilmeyen masum halimi özlüyorum son 1 aydır beni sevindiren hiçbir şey olmadı aile içinde sürekli bir tartışma kavga mesele oluyor hiç huzur yok . Ne yapacağımı hiç bilmiyorum. İçimde çok fazla bıkmışlık duygusu var. Sadece içimi dökmek istedim.

Скриптонит - Положение

Son düzenleyen: Moderatör:
dostum siyasete giremeyeceğimiz için maddi durumlarla ilgili yorum yapmak istemiyorum ancak şunu diyebilirimki zaten dertli başımızı birde kızlar yakıyor değer veriyorsun el üstünde tutuyorsun seni yerden yere vuruyor
moderasyon ekibi biraz fazla kaba galiba en küçük şeyde ceza veriyor

Son zamanlarda kendimi hiç mutlu hissetmiyorum yaşım 15. dünya genelinde bu yaşlarda trafiğe kapalı alanlarda babalar oğullarına araba sürmeyi öğretir ve 16 yaşında çoğu kişinin ara sıra kaçak sürdüğü bir arabası olur, ama ülkemizde bu pek mümkün değil, 2002 model Corsa'ya 100k isteyen var. Ara sıra yabancı YouTuber'ların G29 vb. setlerle oyun oynadığını görüyorum ve benim de canım böyle oyun oynamayı çok istiyorum ama en kötü Snopy direksiyon bile 500 lira (Almanya'da bu birime bir Smart Mercedes alabilirsiniz). Kendi direksiyon setimi yapmaya karar verdim (bu gerçekten çok rezil bir durum :(). Evimize aylık 4000 küsur para giriyor 6 kişiyiz 1+1 evde yaşıyoruz kira 1000TL (evi döşeli olarak kiraladık) fakir değiliz Allaha şükür kendi ayaklarımızın üstünde durabiliyoruz ama daha geniş 3+1 ortalama bir evin kira 1500 2000Tl ve bu bizim için çok yüksek bir miktar her ay bunu ödeyecek güçte değiliz. 2020'nin başında bir manav açımştık 20k kredi çekmiştik manav 2021'e dayanamadan battı maalesef ve hala kredi borcunu ödüyoruz. geçenlerde ortaokul'dan arkadaşım (şuan başka lisede) bana ortaokul'daki sevdiğim kızın fotoğrafını uzaktan çekip atmış o fotoğrafın üstüne çok düşündüm ama ne düşündüm bilmem içime bi karanlık duygu düştü.giyebileceğim şeyler sayılı okul forması 2 tişört 2 pantolon ve 1 eşofman. pandemi öncesini dertsiz ve almanyalı bilmeyen masum halimi özlüyorum son 1 aydır beni sevindiren hiç bir şey olmadı aile içinde sürekli bir tartışma kavga mesele oluyor hiç huzur yok .ne yapacağımı hiç bilmiyorum. içimde çok fazla bıkmışlık duygusu var. sadece içimi dökmek istedim.

Скриптонит - Положение

Bize içini dökmen iyi bir şey en azından başından neler geçtiğini senin durumunu anlıyorum zamanında biz 4 kişiydik annem ile babam çok tartışırdı(ama şu an öyle bir durum yok) bana artık gına geldi çok fena bağırmıştım neredeyse tüm ev gelmişti bizim evimiz 3 katlı.
Sen içini ferah tutmaya çalış kendini mutlu hissetiren aktiveler neler acaba.

Son zamanlarda kendimi hiç mutlu hissetmiyorum yaşım 15. dünya genelinde bu yaşlarda trafiğe kapalı alanlarda babalar oğullarına araba sürmeyi öğretir ve 16 yaşında çoğu kişinin ara sıra kaçak sürdüğü bir arabası olur, ama ülkemizde bu pek mümkün değil, 2002 model Corsa'ya 100k isteyen var. Ara sıra yabancı YouTuber'ların G29 vb. setlerle oyun oynadığını görüyorum ve benim de canım böyle oyun oynamayı çok istiyorum ama en kötü Snopy direksiyon bile 500 lira (Almanya'da bu birime bir Smart Mercedes alabilirsiniz). Kendi direksiyon setimi yapmaya karar verdim (bu gerçekten çok rezil bir durum :(). Evimize aylık 4000 küsur para giriyor 6 kişiyiz 1+1 evde yaşıyoruz kira 1000TL (evi döşeli olarak kiraladık) fakir değiliz Allaha şükür kendi ayaklarımızın üstünde durabiliyoruz ama daha geniş 3+1 ortalama bir evin kira 1500 2000Tl ve bu bizim için çok yüksek bir miktar her ay bunu ödeyecek güçte değiliz. 2020'nin başında bir manav açımştık 20k kredi çekmiştik manav 2021'e dayanamadan battı maalesef ve hala kredi borcunu ödüyoruz. geçenlerde ortaokul'dan arkadaşım (şuan başka lisede) bana ortaokul'daki sevdiğim kızın fotoğrafını uzaktan çekip atmış o fotoğrafın üstüne çok düşündüm ama ne düşündüm bilmem içime bi karanlık duygu düştü.giyebileceğim şeyler sayılı okul forması 2 tişört 2 pantolon ve 1 eşofman. pandemi öncesini dertsiz ve almanyalı bilmeyen masum halimi özlüyorum son 1 aydır beni sevindiren hiç bir şey olmadı aile içinde sürekli bir tartışma kavga mesele oluyor hiç huzur yok .ne yapacağımı hiç bilmiyorum. içimde çok fazla bıkmışlık duygusu var. sadece içimi dökmek istedim.

Скриптонит - Положение
Bir yayı ne kadar geriye çekersen, ok o kadar güçlü gider. Her zaman bunun bilincinde olarak yaşa. Kendini kurtarmaktan başka çaren yok, hayat kalitesi olarak rakip gördüğümüz hatta görmediğimiz ülkelerin bile gerisinde olsak da sadece bu konuları göz önünde bulundurarak kimse bir yere gelemez. Bir şeyler için çabalamak zorundasın. Almanya'da olsan bile bir işin ucundan tutmadığın sürece orada da kötü bir hayat yaşarsın. Sadece kendini geliştirmeye bak, bir gün bunları gülerek hatırlayacaksın.

Ayni durumdayız dostum you tubede hayatım boyunca izledigim videolarin yarısı oyunların FPS arttirma videosu bir LoL'u bile oynayamıyorum şaka gibi ama gerçek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı