Son zamanlarda keşfettiğiniz güzel oyunlar

Güzel bir oyuna benziyor, alınır mı?

Güzel bir oyuna benziyor, alınır mı?

Kesinlikle alınır. İndirimde daha iyi olur.

Simülasyon, gerilim, gelişim, inşaat, zombi, hayatta kalma, aksiyon gibi konuları seviyorsanız çok eğlenirsiniz. Özellikle de online tarafı da eğlenceli. Roleplay yaparak da oynayan birçok kişi var. İlk oynadığınız 5-8 sefer çok fazla ölebilirsiniz. Sabırlıysanız oyunu öğrenip uzun saatler vakit geçirebilirsiniz.

Pek sabırlı değilseniz ve çok hafif bir oynanış arıyorsanız size göre olmaz.

Oyunu biraz inceledim ve kesinlikle bana göre uzun zamandır böyle bir oyun arıyordum, sizce şu an almalı mıyım yoksa indirime girer mi?

Oyunu biraz inceledim ve kesinlikle bana göre uzun zamandır böyle bir oyun arıyordum, sizce şu an alınır mı? Yoksa indirime girer mi?

1 ay beklerseniz 23 Haziran gibi yaz indirimleri başlıyor sanırım. Belki araya başka indirimler de girer. 16 TL olur muhtemelen fiyatı. Beklemek istemezseniz alınabilir. Fiyatını hak ettiğini düşünüyorum.

Şuraya Trepang 2'yi de ekleyelim.

Yeni çıkmamış olsa da Sega Genesis emulatoru ile Sonic The Hedgehog 1 Classic oynuyorum. Çok sarıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…