Son zamlar sonrası Xbox geçen sayısı artar mı?

Hocam siz şu an halihazırda zam yemeden aldığınız için böyle konuşuyorsunuz PS Plus ve Game Pass'i bir de fiyatla karşılaştırın bakalım aynı zamanda Xbox'da EA Play kütüphanesi ile Crysis Mass Effect gibi eski efsane serileri oynayabiliyoruz seninde dediğin gibi Halo'lar Forza'lar gearslar diğer 1. parti Xbox oyunları ve en önemlisi Bethesda oyunları Game Pass'te aynı zamanda day one olması bile başlı başına PS Plus'tan iyi olduğunu gösterir Starfield çıktı ilk günden Game Pass bir gün Call of Duty'lerde day one olacak.
Yukarıda gelecek için gamepass mantıklı demişim şuan içerik olarak PS Plus daha avantajlı daha gamepass’e çok içerik gelecek ama zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. ( hele zam gelmeden +1 yıllık alanlar) için hala büyük bir nimet dedim. Microsoftun her sene sony gibi 2-3 tane AAA oyun çıkarması zor gibi gerçi sony’de şu sıralar boşlukta 2016-20 efsaneydi şahsen 600 liraya 8 aylık Plus + 1 yıllık EA Play aldım nerden baksam 1 sene rahatım gibi bişey

Sony'nin kafasını kırmak lazım. Bir anda da bu kadar zam olmaz ki la. Şak diye %600 zam mı olur.
Bende şok oldum eğer çıkıp 460’dan 1500 yapıyoruz derlerse seviniriz. Muhtemelen 2740 olursa black friday, days of play indirimlerinde Ps Plus indirime girecek yurt dışındaki gibi %50 düşer oradan almaya bakacak millet.

TR için öyle görünüyor. PS Plus kütüphanesi zaten oynanış süresi bakımından az. Game Pass'te çok daha fazla oyun var PS kullanıcıları da daha fazla para vermek istemiyip Game Pass için Xbox'a geçecektir.

TR için öyle görünüyor. PS Plus kütüphanesi zaten oynanış süresi bakımından az. Game Pass'te çok daha fazla oyun var PS kullanıcıları da daha fazla para vermek istemiyip Game Pass için Xbox'a geçecektir.
Banada öyle geliyor 1 seneye Xbox geçersem kütüphanem bomboş olacak series s zamanında 7-8 tane almıştım tabi çok arada kalanlar olur ama şu durumda zamlar geçerli olduğu andan itibaren ps5 mi series x mi diyen adama paran yoksa series x derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı