Steam Sonbahar indirimleri Türk lirası desteği kesilmeden önce gelir mi?

• Konuyu başlatan Aznwl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 490
Sonbahar indirimleri TL kalkmadan önce gelir mi? Gelirse ne zaman gelir?
Aslında üzülmenize gerek yok. Tahminimce bu USD fiyatlandırmadan sonra ucuz oyunlar pahalanacak, pahalı oyunlar ise ucuzlamış olacak (Eğer ki şirketler MENA fiyatlandırmasına uyarlarsa ki uyacaktır diye düşünüyorum.).

Aslında üzülmenize gerek yok. Tahminimce bu USD fiyatlandırmadan sonra ucuz oyunlar pahalanacak, pahalı oyunlar ise ucuzlamış olacak (Eğer ki şirketler MENA fiyatlandırmasına uyarlarsa ki uyacaktır diye düşünüyorum.).
Aşırı bir fark olacağını sanmıyorum fakat bağımsız geliştirici oyunlarını sevenlere:
F67F90F3-09F0-4AE4-9975-37F992774C49.jpeg

Aslında üzülmenize gerek yok. Tahminimce bu USD fiyatlandırmadan sonra ucuz oyunlar pahalanacak, pahalı oyunlar ise ucuzlamış olacak (eğer ki şirketler mena fiyatlandırmasına uyarlarsa ki uyacaktır diye düşünüyorum.).

Ben uyacaklarını pek düşünmüyorum açıkçası şu an zaten birçoğu uymuyor activison gibi firmalar 60 70 dolardan satıyorlar halihazırda.

Ucuz oyunları şimdiden almanızı öneririm. Artık 20-30 TL oyun devride bitti sayılabilir.

Aynen öyle en en en ucuz olabilecek oyun 2 dolar olacak daha ucuza oyun satılamıyor diye biliyorum bu da 60 TL demek ayrıca 2 dolara satılacak oyun sayısı da hayli az.

Geri
Yukarı