Sonbahar indirimlerinde 20 TL altı FPS oyunu önerisi

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar Steam'da 19.16 TL bakiye var. Çok önceden beri beni saran ve zevk veren FPS oyunu istiyorum. Önceden CS:GO oynadım ve 300 saat oynamışım ve bayağı zevkliydi, beni sardı, hiç sıkılmadım ama korona virüsü olayları olduktan sonra herkes karantinada olduğu için oyuncu sayısı arttı ve takımlı ölüm maçında 10 tane hileyle ve 2 tane temiz oynayanlarla aynı odaya girince oyunu sildim. CS: Source ve CS 1.6 oynadım ama CS: Source'de serverler boş, diğer oyunda yılların oyunu ve artık beni sıktı ve başka şeyler oynamak istiyorum. Call of Duty Modern Warfare 2 almayı düşünüyordum ama Steam databaseden indirimde ne kadar olduğunu görünce (37 TL) geri vazgeçtim. Sonradan Dirty Bomb ve 1 tane daha bedava FPS oyunu indirdim ve ikisi de P2W olduğunu anlayınca geri sildim. Benim istediğim oyun hem hesap geliştirmeli olsun yani CS 1.6 gibi değil, CS:GO gibi hesabı geliştirmeli Level kasmalı bir oyun olsun ve Online oynanan bir oyun olsun. Sizce indirimlerde 19 TL'ye FPS oyunu olarak ne önerirsiniz? (Arma 3 ve Insurgency hariç)

Ne zaman başlayacak biliyor musunuz?

Yarın 20.00'da.

Arkadaşlar Steam'da 19.16 TL bakiye var. Çok önceden beri beni saran ve zevk veren FPS oyunu istiyorum. Önceden CS:GO oynadım ve 300 saat oynamışım ve bayağı zevkliydi, beni sardı, hiç sıkılmadım ama korona virüsü olayları olduktan sonra herkes karantinada olduğu için oyuncu sayısı arttı ve takımlı ölüm maçında 10 tane hileyle ve 2 tane temiz oynayanlarla aynı odaya girince oyunu sildim. CS: Source ve CS 1.6 oynadım ama CS: Source'de serverler boş, diğer oyunda yılların oyunu ve artık beni sıktı ve başka şeyler oynamak istiyorum. Call of Duty Modern Warfare 2 almayı düşünüyordum ama Steam databaseden indirimde ne kadar olduğunu görünce (37 TL) geri vazgeçtim. Sonradan dirty bomb ve 1 tane daha bedava FPS oyunu indirdim ve ikisi de P2W olduğunu anlayınca geri sildim. Benim istediğim oyun hem hesap geliştirmeli olsun yani CS 1.6 gibi değil, CS:GO gibi hesabı geliştirmeli Level kasmalı bir oyun olsun ve Online oynanan bir oyun olsun. Sizce indirimlerde 19 TL'ye FPS oyunu olarak ne önerirsiniz? (Arma 3 ve Insurgency hariç)

O tarz oyunlar genelde ücretsiz oluyor önerebileceğim.
Team Forest 2.
Warzone.
Apex Legends.
Destinity 2.

Team Fortress 2'yi geçen dün indirdim o da biraz değişik bir oyun. Oyunu Valorant'a benzettim her karakterin kendi silahı var ve o da beni sarmadı :(
Aslında kafa dağıtmak için CS:GO'da Basit Eğlence girebilirsiniz. Basit Eğlence'de hile olmuyor. Hilelerin büyük bir çoğunluğu Rekabetçi modu sarmış durumda. Ben öyle yapıyorum.

Playstore'dan The Crew 2 9₺, WD 2 9₺.
Çok güzel önerilerde bulunmuşsun ama konu sahibi Steam bakiyesiyle alışveriş yapacak.
Arkadaşlar Steam'da 19.16 TL bakiye var. Çok önceden beri beni saran ve zevk veren FPS oyunu istiyorum. Önceden CS:GO oynadım ve 300 saat oynamışım ve bayağı zevkliydi, beni sardı, hiç sıkılmadım ama korona virüsü olayları olduktan sonra herkes karantinada olduğu için oyuncu sayısı arttı ve takımlı ölüm maçında 10 tane hileyle ve 2 tane temiz oynayanlarla aynı odaya girince oyunu sildim. CS: Source ve CS 1.6 oynadım ama CS: Source'de serverler boş, diğer oyunda yılların oyunu ve artık beni sıktı ve başka şeyler oynamak istiyorum. Call of Duty Modern Warfare 2 almayı düşünüyordum ama Steam databaseden indirimde ne kadar olduğunu görünce (37 TL) geri vazgeçtim. Sonradan Dirty Bomb ve 1 tane daha bedava FPS oyunu indirdim ve ikisi de P2W olduğunu anlayınca geri sildim. Benim istediğim oyun hem hesap geliştirmeli olsun yani CS 1.6 gibi değil, CS:GO gibi hesabı geliştirmeli Level kasmalı bir oyun olsun ve Online oynanan bir oyun olsun. Sizce indirimlerde 19 TL'ye FPS oyunu olarak ne önerirsiniz? (Arma 3 ve Insurgency hariç)
Payday 2 tam da senin istediğin kriterlere uygun.

Geri
Yukarı