Sonbahar ve Black Friday indirimlerinde hangi oyunları aldınız?

desperatis

Picopat
Daha fazla  
Oyun hayatım boyunca galiba en büyük harcama yaptığım dönem bu son 1 aylık dönem oldu. Uyguna ne bulduysam ekledim kütüphaneye. Umarım ilerde pişman olmam da zevkle oynayabilirim aldığım oyunları.

Ben aldığım oyunları sıralayayım:
Far Cry 6, Days Gone, Horizon Zero Dawn, AC Valhalla, FF7 Remake, Heavy Rain, Beyond Two Souls, Hades, Cyberpunk Phantom Liberty, Mafia Trilogy, Resident Evil 2-4-7-8, Mortal Kombat 11, Life is Strange ve BF 2042.

Arada unutmuş olduğum birkaç oyun olabilir. Takribi 2500 lira kadar bir para harcadım galiba umarım hepsini oynayabilirim. :D Siz neler aldınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun hayatım boyunca galiba en büyük harcama yaptığım dönem bu son 1 aylık dönem oldu. Uyguna ne bulduysam ekledim kütüphaneye. Umarım ilerde pişman olmam da zevkle oynayabilirim aldığım oyunları.

Far Cry 6, Days Gone, Horizon Zero Dawn, AC Valhalla, FF7 Remake, Heavy Rain, Beyond Two Souls, Hades, Cyberpunk Phantom Liberty, Mafia Trilogy, Resident Evil 2-4-7-8, Mortal Kombat 11, Life is Strange ve BF 2042.

Arada unutmuş olduğum birkaç oyun olabilir. Takribi 2500 lira kadar bir para harcadım galiba umarım hepsini oynayabilirim. :D Siz neler aldınız?
Indiegala'dan 52'tl ye AC Syndicate aldım, sonra Ubisoft oyunu bedava dağıttı.

Ben torunlarıma yetecek kadar oyun aldım gibi görünüyor, oyun hesaplarımı torunlarıma miras bırakmayı planlıyorum. Geldiğim nokta o şu anda. Steam'den ve Epic'ten + bazı key sitelerinden bulduğum indirimli Steam oyunlarını aldım ilgimi çeken. Bazıları şunlar:

Alan Wake II (Epic)
Spider Man Remastered (Steam Key)
Desperados III (Steam)
Shadow Gambit: The Cursed Crew (Epic)
Lethal Company (Steam)
Stardew Valley (Steam)
Rimworld (Epic)

Son düzenleme:

Black friday indiriminde Playstation store'dan RDR2 ve Nfs heat aldım.

Ben torunlarıma yetecek kadar oyun aldım gibi görünüyor, oyun hesaplarımı torunlarıma miras bırakmayı planlıyorum. Geldiğim nokta o şu anda. Steam'den ve Epic'ten + bazı key sitelerinden bulduğum indirimli Steam oyunlarını aldım ilgimi çeken.
Hocam tam olarak benim durum da öyle ya. Ne var ne yok doldurdum. İş hayatına atılacağım için çok oyun oynayamayacağım ama rahat en az 5 yıllık oyun aldım galiba. Aldığım oyunların yanında bir de kütüphanede duran oynamadığım uzun soluklu oyunlar da cabası :D

Hocam tam olarak benim durum da öyle ya. Ne var ne yok doldurdum. İş hayatına atılacağım için çok oyun oynayamayacağım ama rahat en az 5 yıllık oyun aldım galiba. Aldığım oyunların yanında bir de kütüphanede duran oynamadığım uzun soluklu oyunlar da cabası :D

Aynen hocam bir kısmını iade süresi dolmadan inceleyip iade etmeyi düşünüyorum şimdi de :)

Geri
Yukarı