Hediye [Sonlandı] 1 Aylık Crunchyroll Premium ve 2 Aylık Xbox Gamepass Ultimate

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Özel mesaj var mıydı burada çok bilmiyorum, eğer yoksa bu mesajı düzenleyerek yazacağım.

[email protected]
özel mesaj yok diye biliyorum ama çekilişi yapmadan önce moderatörlerle konuştum :) kendileri cevap verdi zaten. e-posta isteyebilirsin diye.
Ekran görüntüsü 2022-11-04 003152.png

Son yarım saat, asıl talihliler e-postalarını bırakmazsa hediyeler yedek talihlilere verilecektir.

Hocam e-posta paylaşmayı seven birisi değilim kaydetmediyseniz bir daha yazarım düzenleme süresinin geçmemesi için düzenliyorum şimdilik.

Son düzenleme:
Asıl talihli @RHEZNOW Ve yedek talihli @cyhriaeth kazanmıştır çekilişi. E-postalarına birazdan kodları ileteceğim. :)

Hocam e-posta paylaşmayı seven birisi değilim kaydetmediyseniz bir daha yazarım düzenleme süresinin geçmemesi için düzenliyorum şimdilik.

Tekrar gönderir misiniz e-postanızı :) @RHEZNOW

Son düzenleme:
1667514651973.png

@RHEZNOW & @cyhriaeth tekrardan hayırlı olsun kodlarını e-postalarına teslim ettim. @CBum (ana talihli olarak cevap vermeyerek şansına veda etti :) ) ve @342524 umarım bir dahaki sefere :) iyi sosyaller herkese, hayırlı geceler.

Gönderdim. Gerçi hala gözüküyor alıntıdan dolayı bence foruma özelden mesaj özelliği gelmeli.

Alıntıladığım kısmı sildim, gözükmez artık :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı