Hediye [Sonlandı] 3 kişiye 1 Aylık Xbox Game Pass - Ultimate

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkese selamlar,

Öncelikle hepinizin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Bayram vesilesiyle elimde bulunan 3 adet Xbox Game Pass Ultimate anahtarını çekiliş yaparak yeni sahiplerine ulaştırmak istedim. Katılmak isteyen kişilerin "Katılım şartlarını okudum, şartları karşılıyorum, çekilişe katılıyorum." diye belirtmesi gerekiyor. Bunun haricinde yazılan mesajlar çekilişe dahil edilmeyecektir. Görüntü kirliliği oluşmaması adına mesaj yazarken konunun ilk mesajını alıntılamayınız.

Katılım şartları:

En az 100 mesajı bulunan herkes katılabilir.

Bayram namazını kıldığınıza dair imam onaylı belge.

Çekiliş 21 Nisan 2023 Cuma günü 15:00'da sonlanacak ve bu saatten sonra yazılan mesajlar dikkate alınmayacaktır. Kazanan kişiler ise bir aksilik olmazsa en geç aynı gün içinde açıklanacak. Bu süre zarfında kim kazandı, ne zaman açıklanacak gibi soruları cevaplamayacağım. Gereken bilgiler konuda mevcut.

Kodlar Steam üzerinden teslim edileceği için kazanan kişiler Steam hesap bağlantılarını paylaşması gerekecek. Hesap bağlantılarını önceden paylaşmayınız.

Not: Kazanan kişiler açıklandıktan sonra 1 gün içinde irtibata geçmeleri gerekmekte. Süre dolduktan itibaren herhangi bir geri dönüş sağlanmadığı zaman hediye daha önceden belirlenen talihliye verilecektir. Çekilişe katılan her üye kazanıp kazanmadığını kontrol etmekle yükümlüdür. Haberdar olmamanız durumunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez.

Not 2: Konuda belirtilen ürün dışında, bu ürüne eşdeğer fiyatta herhangi bir ürün, oyun ya da başka bir hediye verilmez.

Katılım şartlarını okudum, şartları karşılıyorum, çekilişe katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı