Hediye [Sonlandı] Hizmet veriyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Aramızdan 3 kişiye aşağıya bıraktığım bağlantı adresi üzerinde yayınladığım hizmetlerden yapmak istiyorum. Baktım ki boş boş oturuyorum böyle bir şey yapmak istedim. Çekilişte çıkan kişi istediği hizmeti seçebilir.

Katılan arkadaşlar katıldım veya katılıyorum hiç fark etmez bir mesaj gönderebilir.

Herhangi bir bitiş süresi olmayıp bugün içinde yazacağım en son "Çekilişi Başlatıyorum" mesajını görene kadar katılım sağlayabilirsiniz. Kural yok. İsteyen herkes katılabilir. Yalnız ihtiyacı olan arkadaşlar katılırsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katıldım bakalım ihtiyacım vardı, terzi kendi söküğünü dikemezmiş.

Aramızdan 3 kişiye aşağıya bıraktığım bağlantı adresi üzerinde yayınladığım hizmetlerden yapmak istiyorum. Baktım ki boş boş oturuyorum böyle bir şey yapmak istedim. Çekilişte çıkan kişi istediği hizmeti seçebilir.

Katılan arkadaşlar katıldım veya katılıyorum hiç fark etmez bir mesaj gönderebilir.

Herhangi bir bitiş süresi olmayıp bugün içinde yazacağım en son "çekilişi başlatıyorum" mesajını görene kadar katılım sağlayabilirsiniz. Kural yok. İsteyen herkes katılabilir. Yalnız ihtiyacı olan arkadaşlar katılırsa çok sevinirim.

Katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı