[Sonlandı] Spotify Premium çekilişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılmıyorum da geçmişte bir arkadaşım çalıntı hesapları bu şekilde dağıtıyordu. Şüphelendim açıkçası. Şikayet etmiştim arkadaşı, umarım siz de aynısını yapmazsınız.

Arkadaşım foruma çekiliş yapmak için mi kaydoldun? Hiç mesajın bile olmayan bir forumda neden çekiliş yapıyorsun? Ayrıca sen kimsin de çekiliş yapıyorsun? Milli Piyango'dan iznin var mı? Hediye ediyorum desen neyse... Tahminimce sahte bir hesapsın ve insanları kandırıyorsun. Bu mesajı okuyan arkadaşlar lütfen raporlar mısınız bu arkadaşı?

Katılıyorum.
Sosyalde çekiliş bölümü açılmalı artık. 😃

Arkadaşım foruma çekiliş yapmak için mi kaydoldun? Hiç mesajın bile mayan bir forumda neden çekiliş yapıyorsun? Ayrıca sen kimsin de çekiliş yapıyorsun? Milli Piyango'dan iznin var mı? Hediye ediyorum desen neyse... Tahminimce sahte bir hesapsın ve insanları kandırıyorsun. Bu mesajı okuyan arkadaşlar lütfen raporlar mısınız bu arkadaşı?

Arkadaşın günahını almayalım ama büyük ihtimal sahte. Bir de sanal kart oluşturup sanal kart üzerinden Spotify Premium alırsanız 3 ay bedavaya geliyor sonra kartı silersiniz ya da Premium'u iptal ederseniz para kesmiyor (şu ana kadar kesmedi ) :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı