Hediye [Sonlandı] Stray (Steam)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet arkadaşlar. Çekiliş sonuçlandı ve kazanan @Saint Lucia oldu. Kendisine şimdiden iyi oyunlar diliyorum. Bol miyavlamalar.

Lütfen en kısa zamanda iletişime geçerek Steam bağlantınızı paylaşınız. 1 gün içinde iletişime geçilmeyecek olursa yedek talihliler arasında tekrar bir çekiliş yapılacak ve oyun bu kişilerden birine verilecek.

Aslında bu çekilişin amacı Technopat'taki kedisever üyeleri ve öldükten sonra reenkarnasyon ile hayata tekrar kedi olarak gelmeyi isteyen kişileri ifşa etmekti. Amacıma ulaştığımı düşünüyorum.

Gülen cocuk.jpg

Stray Cekilisi.png

Hepinize katılımınız için teşekkür ediyorum. Bir dahaki çekilişte görüşmek üzere.

Hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Çekilişle bir kişiye Steam üzerinden Stray oyunu verilecek. Katılmak isteyen üyelerin "katılıyorum" demesi yeterlidir.

Katılım şartları:

- En az 1 aylık Technopat Sosyal üyeliği.
- En az 50 mesaj.
- En az 1 aylık Steam üyeliği.
- Hesabında VAC, oyun yasaklanması, takas veya herhangi bir yasaklama bulunanlar çekilişe katılamazlar.

Çekiliş yarın 12:00'da sonlanacak ve bu saatten sonra yazılan mesajlar dikkate alınmayacaktır. Kazanan kişi ise en geç pazar günü açıklanacak.

Kazanan kişi açıklandıktan sonra Steam hesap adresini paylaşması gerekecek. Hesap bağlantılarını önceden paylaşmayınız.

Not: Kazanan kişi açıklandıktan sonra 1 gün içinde irtibata geçmesi gerekmekte. Bu süre zarfında herhangi bir geri dönüş sağlanmadığı zaman hediye daha önceden belirlenen talihliye verilecektir. Çekilişe katılan her üye kazanıp kazanmadığını kontrol etmekle yükümlüdür. Haberdar olmamanız durumunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez.
Başaramadık abi🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı