[Sonlandı] Ücretsiz HepsiBurada 10 TL Kod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teşekkür ederim. Annem Vodafone kullanıyordu yararlanayım dedim. Steam cüzdan kodu aldım.

2 farklı telefonum var. 2 adet kodu yaklaşık 5 dakika fark ile aldım. İlk kod anında geldi ama 2. kod hala gelmedi. Yarına kadar gelmezse destek talebi oluşturacağım.

Pek çok farklı güvenlik mekanizması var. İp, internet, aynı hesap, aynı kişinin kredi kartlarından biri, aynı e posta gibi. Bunlardan biri aynıysa reddeder. 2. kodunuz gelmediyse bunlardan biridir. Boşuna uğraşmayın zaten kampanya bir kişi için.

Pek çok farklı güvenlik mekanizması var. İp, internet, aynı hesap, aynı kişinin kredi kartlarından biri, aynı e posta gibi. Bunlardan biri aynıysa reddeder. 2. kodunuz gelmediyse bunlardan biridir. Boşuna uğraşmayın zaten kampanya bir kişi için.

Aynı kampanyayı farklı telefon numaraları ile yapıp Hepsiburada'da kodu aktif ettim. Şu anda Steam kod gelmiyor. Kod ile ilgili sorun yok.

Aynı kampanyayı farklı telefon numaraları ile yapıp Hepsiburada'da kodu aktif ettim. Şu anda Steam kod gelmiyor. Kod ile ilgili sorun yok.
Farklı hepsiburada hesabı mı kullandınız? Olmuyor olması lazım çünkü. Şaşırdım açıkcası.

BlueStacks indirdim, Vodafone Pay'i yükledim. Telefon numaramı girip kutucukları onaylayıp devam et dedim. Telefona gönderilen SMS'i girin yazdı ancak telefonuma herhangi bir SMS gelmedi. Sizde de SMS gelmemezlik oldu mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı