[Sonlandı] Ücretsiz HepsiBurada 10 TL Kod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 farklı telefonum var. 2 adet kodu yaklaşık 5 dakika fark ile aldım. İlk kod anında geldi ama 2. kod hala gelmedi. Yarına kadar gelmezse destek talebi oluşturacağım.
Aynı durumdayım; Vodofone pay, hepsiburada indirim kodunu verdi ve 2. alışverişi de başarı ile yaptım ama hala kod gelmedi.

Edit: Geldi.

Allah'tan Trendyol gibi uyanıklık yapılıp dijital ürünlere kısıtlama koymadılar. 😀

BlueStacks indirdim, Vodafone Pay'i yükledim. Telefon numaramı girip kutucukları onaylayıp devam et dedim. Telefona gönderilen SMS'i girin yazdı ancak telefonuma herhangi bir SMS gelmedi. Sizde de SMS gelmemezlik oldu mu?
4. yeniden gönder deyişim. Hala gelmiyor herhangi bir kod. Siz de yaşadınız mı? BlueStacks ile yapıyor olmamın etkisi olabilir mi?
1619220546490.png

Düzenleme: Sonuncusu hariç hepsi birden geldi ancak mesaj bildiriminde 3 dakika önce yazıyor. Ayrıca en son yaptığım SMS gelmedi.

Arkadaşlar denendi, onaylandı: Farklı telefon numaraları, ancak aynı telefondan giriş yapınca sistem hata veriyor ve hesabınıza giremiyorsunuz... Bunu bilerek yapın işlemlerinizi.

Arkadaşlar denendi, onaylandı: Farklı telefon numaraları, ancak aynı telefondan giriş yapınca sistem hata veriyor ve hesabınıza giremiyorsunuz... Bunu bilerek yapın işlemlerinizi.
Aynı telefondan 3 tane aldım. Sadece 1 kez hata aldım SMS kısmında ama çıkıp girince düzeldi.

T.C numarasını değiştiniz mi yoksa sadece telefon numarası mı değiştiniz?

Hepsiburada 10 TL kod geldi. Steam kod alırken sıkıntı yaşadım. Birazdan bakacağım belki 2. kod geç geliyordur. Ya da buga girmiştir ve gelmiyordur. Yarına kadar gelmezse yazarım desteğe.

Aynı telefondan 3 tane aldım. Sadece 1 kez hata aldım SMS kısmında ama çıkıp girince düzeldi.
Valla hocam ben denedim ve her denediğimde hata verdi bu yüzden tek bir kod aldım.

Benim kod geldi Steam hesabıma yansıttım şimdi 2. kez alırken uygulamaya girmeye çalışınca hata veriyor. Bir daha deneyin diyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı