[Sonlandı] Ücretsiz HepsiBurada 10 TL Kod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an bilgilendirme maili geldi de PDF dosyasının içinde 9.50 lira ödenecek diyor. Ne demek istiyor bu? 0 TL ödenecek yazıyordu uygulamada.

Şu an bilgilendirme maili geldi de PDF dosyasının içinde 9.50 lira ödenecek diyor. Ne demek istiyor bu? 0 TL ödenecek yazıyordu uygulamada.
Sipariş bilgilendirme mailinden mi bahsediyorsunuz?

Şimdi anladım. Larabay'dan gelen PDF'ten bahsediyorsunuz. Faturayı yollamak zorundalar. Oradaki ödenecek tutara takılmayın. Hediye çeki ile alındığı oraya geçmemiş. Sorun değil.

Herhangi bir ücret kesme gibi bir durum olur mu? Sonrası için soruyorum. Hattımızdan belirli bir ücret tahsil etme gibi.

Arkadaşlar. Hani şimdi siz hesap oluşturup kod aldınız ya. Bu kartların aylık kullanım ücreti varmış. Bu ücret ise 2 TL. İptal etmenin bir yolunu bulun. Haberiniz olsun.

Screenshot_1.png

Arkadaşlar. Hani şimdi siz hesap oluşturup kod aldınız ya. Bu kartların aylık kullanım ücreti varmış. Bu ücret ise 2 TL. İptal etmenin bir yolunu bulun. Haberiniz olsun.

Eki Görüntüle 989958

Yüklemediğin sürece ücret talep edemez. İninal gibi çalışıyor bence mantığı.

Ay sonu telefon faturasına yansıyabilir. Böyle bir şey olursa da çoğu kişinin ruhu duymaz. İptal etmekte fayda var.

Faturalı faturasız kullananlar var böyle bir şey yapmaları imkansıza yakında olsa tedbir almak konusunda hak veriyorum. Hesap nasıl kapatılır bulamadım bilginiz varsa yeşillendirebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı