Hediye [Sonlandı] UNCHARTED, God Of War, FIFA 2023, Dying Light 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam arkadaşlar dün laptop azizliğine uğradık format attık fakat bir türlü video kayıt programlarını çalıştıramadık tekrar format attık. Neyse sorun şu an çözüldü BIOS kaynaklıymış. ASUS ROG STRIX G15 G513RM sahiplerine buradan çağrım son BIOS'a acilen yükseldin.

Gelelim çekilişimize
Katılımcı Sayısı: 603

Kazananlar:

1 - @Mortem.dll

2 - @VSM

3 - @flaxiuS

4 - @K Emre

Yedekler:

1 - @Famronty

2 - @shad0ww

3 - @HarunCn

4 - @SwishTTT

Olarak belirlendi. İlk sıradaki arkadaşımıza seçimiyle oyunu hediye edeceğim. Geri kalan arkadaşlara da sırasıyla 150TL, 150TL ve 100TL steam cüzdan kodu hediye edeceğim. Bana steam adreslerini atarlar ise ekleyeceğim. 24 saat içerisinde asil talihlilerden ulaşmayan olursa yarın 21.00'da haklar yedek arkadaşlara en üstten başlayacak şekilde geçecektir.

Çekiliş videosu: cekilis Hediye UNCHARTED, God Of War, FIFA 2023, Dying Light 2

Not: 2. kazanan arkadaşımız kriteri yerine getirmediği için hak. @Famronty 'e geçmiş bulunuyor. Yani 1. yazmaz ise oyun, yazarsa kod sahibi oldu.
Merhaba, öncelikle çok teşekkür ederim. Kazanacağımı hiç tahmin etmezdim, bekle beni God Of War:)
İşte Steam profilim:

Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun. Şu son indirim döneminde zamlı fiyatlar gelmeden istedikleri oyunu veya oyunları alabilecekler. Çekilişi yapan @Tiersen hocama teşekkürler.

Ah be hocam 1 hafta ceza yedim neredeyse tüm forum çekiliş yaptı kaçırdık hepsini bu da başta olmak üzere. Bir sonraki çekiliş ne zaman?

Selam arkadaşlar dün laptop azizliğine uğradık format attık fakat bir türlü video kayıt programlarını çalıştıramadık tekrar format attık. Neyse sorun şu an çözüldü BIOS kaynaklıymış. ASUS ROG STRIX G15 G513RM sahiplerine buradan çağrım son BIOS'a acilen yükseldin.

Gelelim çekilişimize
Katılımcı Sayısı: 603

Kazananlar:

1 - @Mortem.dll

2 - @VSM

3 - @flaxiuS

4 - @K Emre

Yedekler:

1 - @Famronty

2 - @shad0ww

3 - @HarunCn

4 - @SwishTTT

Olarak belirlendi. İlk sıradaki arkadaşımıza seçimiyle oyunu hediye edeceğim. Geri kalan arkadaşlara da sırasıyla 150TL, 150TL ve 100TL steam cüzdan kodu hediye edeceğim. Bana steam adreslerini atarlar ise ekleyeceğim. 24 saat içerisinde asil talihlilerden ulaşmayan olursa yarın 21.00'da haklar yedek arkadaşlara en üstten başlayacak şekilde geçecektir.

Çekiliş videosu: cekilis Hediye UNCHARTED, God Of War, FIFA 2023, Dying Light 2

Not: 2. kazanan arkadaşımız kriteri yerine getirmediği için hak. @Famronty 'e geçmiş bulunuyor. Yani 1. yazmaz ise oyun, yazarsa kod sahibi oldu.

Çok teşekkür ederim.
Fakat bir sıkıntım vardı konuyu takip edemedim.
Kazananları ve çekilişi düzenleyeneleri tebrik ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı