OpenCore Sonoma iCloud açmıyor

kfelek

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Görüntü Operatörü
Mbp 2012 A1398 cihaza Sonoma yükledim gayet stabil hızlı çalışıyor sorun yok. Fakat Apple kimliğime giriş yapmıyor daha önce bu PC'ye kurduğum (OpenCore ile) Monterey Ventura'da hep Apple kimliğimi kullanmıştım bu versiyonda yazıyorum girmeye çalışıyor sonra ana ekrana geri atıyor başına gelen var mı? @claus

@Kleyn

Son düzenleme:
Tamamdır en güncel OCLP kullandığına emin ol ilk olarak. Sonrasında devam ederse inceleriz derinlemesine.
Günaydınlar tekrardan, High Sierra'dan direkt Sonoma'ya güncellemiştim herhangi bir veri girmeden oluşturmadan. Sonoma gayet düzgün hatta Ventura'yı zamanında denediğimde hmm demek ki son sürüm yüklenmicek artık bu cihaza demiştim ama Sonoma inanılmaz akıcı inanılmaz hızlı tepki veriyordu. Ama dediğim gibi hiçbir şekilde Apple kimliğime giremiyordum hani ilk başlarda normaldir cihaz biraz afallar arkada bir şeyler yapar o yüzden tam yanıt veremez ya, normale döndü fakat giriş yapmıyordu. Bende tekrar High Sierra'ya dönüp ordan Ventura'ya geçip ordan da her bilgimi tamamladıktan sonra otomatik güncelleme ile Sonoma'ya geçtim. OCLP kullanmadan... büyük hata bilgisayar inanılmaz olmasa da kayda değer bir şekilde kastı, bende OCLP'den 10,1 MCP verisi yüklemek yerine 9.1 MCP verisi yazdırdım bilgisayara ve bilgisayar tamamen çöktü(nvram resetleyene kadar OCLP hata verdi 9,1 değilim diye). Dün akşam High Sierra'da tüm bilgilerimi girdikten sonra temiz şekilde Sonoma'ya OCLP ile birlikte yükselttim ve cihaz şuan inanılmaz iyi durumda düzgün şekilde her şeyiyle çalışıyor. Aslında o mac'i sadece böyle testlerde kullanıyorum bakalım ne zaman patlayacak. Teşekkürler.

Geri
Yukarı