SonOyuncu alta alınca kapanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CHRİS W4LKER

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ben SonOyuncu sunucusunu arada sırada oynuyorum da ama bir sıkıntı var. Bugün oynuyordum Discord'dan mesaj geldi Alt+Tab yaparak alta aldım sonra bir baktım oyun komple kapanmış hatta görev yöneticisine baktım orada da yoktu yani komple kapanmış. Sonra bilgisayarı kapatıp açtım tekrar denedim Alt Tab yaparak sonra yine kapandı bunun çözümü nedir? Bu arada oyunu silip geri yüklemeyi denedim yine olmadı.

Yanlış bilgi
Merhaba arkadaşlar. Ben SonOyuncu sunucusunu arada sırada oynuyorum da ama bir sıkıntı var. Bugün oynuyordum Discord'dan mesaj geldi Alt+Tab yaparak alta aldım sonra bir baktım oyun komple kapanmış hatta görev yöneticisine baktım orada da yoktu yani komple kapanmış. Sonra bilgisayarı kapatıp açtım tekrar denedim Alt Tab yaparak sonra yine kapandı bunun çözümü nedir? Bu arada oyunu silip geri yüklemeyi denedim yine olmadı.

Böyle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum. Bir de eğer biliyorsanız format atmayı deneyin bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -8 Eksi
Launcher'a daha fazla RAM verin ve silip bir daha yükleyin. Arkadaki gereksiz programları kapatın.

Korsan oyuna destek ne yazık ki!
SonOyuncu Minecraft'ın korsan başlatıcısı. Lütfen konu kilitlensin.

Artı -2 Eksi
Java indirdiniz mi?

Tam ekran oynuyorsanız olabilir bende de oluyordu, pencere moda aldığımda rahat alt tab atabiliyordum. Saygılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı