SonOyuncu Launcher Ses Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
49
Merhabalar. SonOyuncu ile Minecraft'a her ilk girişimde sesler gelmiyor, F3+S yapınca oyun 1 dakikalığına donuyor ve sesler geri geliyor. Açıkçası her oyuna girdiğimde F3+S yapıp 1 dakika beklemek istemiyorum, çözümünü bilen var mı acaba? Orjinal Minecraft Launcher'ında bu sorun olmuyor.

Not: SonOyuncu korsan sayılıyor mu bilmiyorum, ama ben SonOyuncu'ya orijinal Minecraft hesabım ile giriş yapıyorum. Konuyu kilitlemezseniz mutlu olurum.

Adım ve soyadım gözüktüğü için fotoğrafları kaldırdım.

Son düzenleme:
SonOyuncu Launcher korsan sayılmıyor TLauncher'da korsan sayılmıyor. Ses konusu ise Java'yı silip yeniden yüklemeyi deneyin eğer sadece SonOyuncu Launcher ile oluyorsa SO'da sorun vardır düzeltirler.

SonOyuncu Launcher korsan sayılmıyor TLauncher'da korsan sayılmıyor. Ses konusu ise Java'yı silip yeniden yüklemeyi deneyin eğer sadece SonOyuncu Launcher ile oluyorsa SO'da sorun vardır düzeltirler.
Sanırım korsan sayılıyor.
SO Launcher'ı silip tekrar yükledim ama düzelmedi. Mail atsam muhtemelen cevap vermezler, güncelleme gelmesini bekleyeceğiz artık.

Dosya Ekleri

• 91233460-50E7-4968-83FC-6A8532B1AAA2.jpeg
    91233460-50E7-4968-83FC-6A8532B1AAA2.jpeg
    101,4 KB · Görüntüleme: 106
Merhabalar. SonOyuncu ile Minecraft'a her ilk girişimde sesler gelmiyor, F3+S yapınca oyun 1 dakikalığına donuyor ve sesler geri geliyor. Açıkçası her oyuna girdiğimde F3+S yapıp 1 dakika beklemek istemiyorum, çözümünü bilen var mı acaba? Orijinal Minecraft Launcher'ında bu sorun olmuyor.

Not: SonOyuncu korsan sayılıyor mu bilmiyorum, ama ben SonOyuncu'ya orijinal Minecraft hesabım ile giriş yapıyorum. Konuyu kilitlemezseniz mutlu olurum.

Adım ve soyadım gözüktüğü için fotoğrafları kaldırdım.

Banada oluyordu. Oyunu aç sonra Alt+Tab atıp Görev Çubuğundaki sağ altta ses ikonu var ona sağ tıkla Ses Karıştırıcısını seç SonOyuncu Launcher’i bulup sesini Full'e.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı