SonOyuncu virüslü mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
MC'siz dene açılır mı diye. En son 2 yıl oldu oynadığım, kendi MC'si mi var yoksa MC'yi mi kullanıyor?

Ya arkadaşlar SonOyuncu oynayanlar doluşacak. Virüs falan yok da adam korsan dedi diye neden kızgın atıyorsun @Ardaaa11? Bal gibi de korsandır SonOyuncu.
Birkaç çocuğun kızgınına takılmam da beni cahilliklerinde ısrar etmeleri üzüyor.
MC'siz dene açılır mı diye. En son 2 yıl oldu oynadığım, kendi MC'si mi var yoksa MC'yi mi kullanıyor?
Bak güzel kardeşim bu sana son cevabım. Oyunun kendisi orijinaldir değildir orasını bilemem ama korsan bir sunucunun launcherini indiriyor. Muhattap olduğun insanlara sabır diliyorum.

Bu kadar korkacaksan korsan oynamayacaksın. Kendi Launcher'i hile açılmasın diye var.

Birincisi, korsan oynadığımı nereden biliyorsun?
İkincisi, sana ne kardeşim? Ben internetten ücretsiz olan sürümleri varken niye orijinal MC'den oynayayım?
Üçüncüsü, her konuya cevap vermek zorunda değilsin. Ben burada virüslü mü, değil mi diye sordum. Karışamazsın. Milletin huzurunu kaçırma.

1.si korsan oynadığımı nereden biliyorsun.
2.si sanane kardeşim ben int ücretsiz olan sürümleri varken niye orijinal MC'den oynuyim.
3.sü her konuya cevap vermek zorunda değilsin ben burada virüslümü değil mi diye sordum karışamazsın millete boş yapma milletin huzurunu kaçırma.

1.Korsan oynadığını SonOyuncu kullandığını anlayarak görüyorum.
2. Minecraft'ın ücretsiz bir sürümü yok.(Demo harici)
3. Virüslü değil ancak güvenilir de değil çünkü resmi yapımcılar yapmıyor oyunu.
4. Lütfen yazım kurallarına dikkat et.

1.korsan oynadığını SonOyuncu kullandığını anlayarak görüyorum.
2. Minecraft'ın ücretsiz bir sürümü yok.(demo harici)
3. virüslü değil ancak güvenilir de değil çünkü resmi yapımcılar yapmıyor oyunu.
4. lütfen yazım kurallarına dikkat et.

Sana lafım yok ben @Aorewia denen kişiye dedim.
Yardım etmeyecekse burada laf kalabalığı yapıp milletin huzurunu kaçırmasın diye söylüyorum.

Bak korsan oynadığını kabul etmişsin. Destek verilmediğini bilmen gerekir. Ben korsanı korkacaksan oynamayacağını belirttim. Eğer birileri bana tepki verirse cevaplamak en doğal hakkım ki seviyen itibari ile bunu düşünememen normal. Kimsenin huzurunu bozmaya çalıştığım yok. Sosyal’de biraz vakit geçirseydin görmüş olurdun büyük ihtimal sürekli çıkan polemiklere tepki gösterdiğimi, korsan oynamanın çok kötü bir şey olmadığını söylediğimi. Bedavası varken neden para vereyim diyen birisine bu cevap oldukça fazla bile. Hayatınızda başarılar dilerim umarım kafa yapınızı değiştirirsiniz en kısa zamanda. Konuşmandan anladığım kadarıyla yaşın çok yok bir vakit sonra anlarsın beni. Ha yaşınızcidden profilinizde yazansa hal ve hareketlerinize kahkaha attığımı belirtmek isterim, zira durum çok içler acısı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı