SonOyuncu vs CraftRise

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence son çünkü daha fazla etkinliği var mesela fotbol oynayabilirsin ya da CR de4. seviye olmadan chat kullanamıyorsun

Bence son çünkü daha fazla etkinliği var mesela fotbol oynayabilirsin ya da CR de4. seviye olmadan chat kullanamıyorsun.

Eskiden 9.seviye olmadan kullanamıyordun ve daha iyiydi çünkü lobi sohbetinde saçma sapan tipler olmuyor.

Craftrise, anlamsız bir şekilde SonOyuncu'dan daha fazla RAM tüketiyor. Bizzat denedim SonOyuncu 1,5 GB RAM tüketirken craftrise yaklaşık 3 GB RAM tüketiyordu. Ben SonOyuncu'da takılıyorum daha hafif.

Kullanmasının nedeni craftrisenin optimizasyonu optimizasyonunun kötü olmasının nedeni son oyuncudan daha fazla hile şifreleme seçenekleri kullanması.

SonOyuncu da daha fazla makro var craftrisede ben 3 CPS ile tokatlıyom.

Türk sunucuları tamamen bitik yani.
Yabancı sunucuların hepsi güzel en azından.
Evet yabancı sunucuların hepsi güzel o yüzden koskoca hypixel de oynarken karşıma havada yürüyen adam geliyor çöp olduğu falan yok

Hypixel'de lagım olmasa orada oynardım ancak illa ikisinden biri ise Craftrise seçerim. Son oyuncu Minecraft'ı çok eski görünüyor shader açsam bile.

SonOyuncu'da anılarım var, o yüzden daha sıcak geliyor SonOyuncu. Tabi 2018 yılında chatten ana bacı sövenler yoktu arkadaşlıklar vardı şimdi herkes egolu, millet ana bacı sövüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı