Sonradan alınan vatandaşlık iptal edilebilir mi?

Öyle bir şey yok Avrupa da Avrupa ne Avrupaymış arkadaş bu Avrupa bizim içişlerimize ne zamandan beridir karışıyor? Bizi birliğine almayan insanlar mı bizim içişlerimize karışacak? yasal olarak iptal edebiliyoruz.

Bu sözleşmede imzan var ve evet karışıyor. O yüzden tazminat ödüyorsun. Birisini vatandaşlık atmanın cezası da çerez parası olmaz, burada yüzbinlerce kişiyi atmayı düşünüyorsun.

Öyle bir şey yok Avrupa da Avrupa ne Avrupaymış arkadaş bu Avrupa bizim içişlerimize ne zamandan beridir karışıyor? Bizi birliğine almayan insanlar mı bizim içişlerimize karışacak? yasal olarak iptal edebiliyoruz.

İnsan hakları lafı bizi pusuya düşürmek için söylenmiş yalanlardır! Çok insan seviyorlarsa alsınlar ülkelerine Vatandaşlık verilsin bak bakayım halkarı nasıl ayaklanıyor. Avrupa bu işte empati yapmadan karşısındakini sömürmeye çalışıyorlar...
Devletler parasını verip mültecileri buraya yollamaya çalışıyor 😁

Bu sözleşmede imzan var ve evet karışıyor. O yüzden tazminat ödüyorsun. Birisini vatandaşlık atmanın cezası da çerez parası olmaz, burada yüzbinlerce kişiyi atmayı düşünüyorsun.

Bu tamamen bizim iktidarımızın göz yumması ama biliyoruz ki kimler kimlerle yan yana :D
Anlaşmalar var ise geri çekilebiliriz yani üyesi olmadığımız Avrupa'nın sözünü dinlemek zorunda değiliz. Şimdi ambargo falan da dersin de...

Devletler parasını verip mültecileri buraya yollamaya çalışıyor 😁
Bizde Suriye'ye tek seferlik 1 milyar dolar verir yollarız.

Adamlar ülkede 2.el piyasası bırakmadı. Çoğu vergilerden muaf ev aldılar İstanbul yol geçen ahırı oldu. Şuan Avrupa İnsan Hakları deyip susanlar devam ederse kaosa doğru yolumuz var.

Bu tamamen bizim iktidarımızın göz yumması ama biliyoruz ki kimler kimlerle yan yana :D
Anlaşmalar var ise geri çekilebiliriz yani üyesi olmadığımız Avrupa'nın sözünü dinlemek zorunda değiliz. Şimdi ambargo falan da dersin de...

Avrupa farklı, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi farklı. Türkiye ekonomik bağımsızlığı olan bir ülke değil. Ambargo mu? Sen bırak ambargoyu şu hareketinle dünya kamuoyunda ırkçı, faşist bir yönetim ilan edilir tüm yatırımcıların kaçtığında da herkese el açarsın "ne olur para verin" diye.

Bu işler kağıt üzerinde düşündüğünüz ya da popülist söylemlerle olmuyor. Devlet olarak böyle bir işe kalkışırsan sonuçları ciddi olur. Anlaşma yoluyla ya da sonradan vatandaşlık alanların "bu ülkede yaşanmaz, bize huzur vermezler" şeklinde hissedeceği işlerle yavaş yavaş temizlersin ancak.

Mültecilere askeri müdahale iç savaş riskini doğurur. Ancak polis ve jandarmalarla yollanabilirler. Asker geri yollanmaya karşı çıkıp silahlı direniş gösterenlere müdahale edebilir. Ayrıca asker müdahalesi diğer devletlerin "insan hakları" adı altında iç işlerine karışmaya çalışmasının önünü açabilir.

Söyledikleriniz mantıklı geldi cidden. Fakat silah ile karşı çıkarlar ise çok sıkıntı olur. 13 milyon az değil askerimiz burada devreye girerse işin içinden çıkılabilir. Sonuçta bu 13 milyonun %90'ı silah kullanmaktan habersiz.

Sonuçta bu 13 milyonun %90'ı silah kullanmaktan habersiz.

Maalesef çetelerin sadece Adana ile sınırlı kaldığını düşünmüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her şey bir yana, bu saatten sonra Türkiye’de Arap olmayacağı günleri göreceğinize gerçekten inanıyor musunuz? Ben düşününce imkansız gibi geliyor, adamlar yerleşti artık.

Maalesef çetelerin sadece Adana ile sınırlı kaldığını düşünmüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya hocam isterse hepsi böyle yapsın sonuçta çoğunluk biziz ve bizim kanımızda vatan terk etmek yok biz ve askerimiz savaşırız bunlarla sorun olacağını sanmıyorum. Sadece yazık olan şehitlerimize olur.

Ya hocam isterse hepsi böyle yapsın sonuçta çoğunluk biziz ve bizim kanımızda vatan terk etmek yok biz ve askerimiz savaşırız bunlarla sorun olacağını sanmıyorum. Sadece yazık olan şehitlerimize olur.

Tek sorun mülteciler olsa iyi. Olası bir iç savaşta Yunanistan, Ermenistan ve İran gibi ülkelerin savaş açma ihtimali çok yüksek(Rusya ve Amerika'yı saymıyorum bile)

Geri
Yukarı