Sons of The Forest 280 TL!

Erken erişim oyunu için oldukça pahalı. Ancak dolar kurunu düşük tuttukları halde bu fiyatı almak iyi. Eğer güncel kurdan verselerdi oyunu 500-600 liraya kadar yolu vardı. Oyun pahalı ancak günümüz şartlarında uygun bir oyun.

Doları 10'dan hesaplayıp üstüne Türk oyuncuları önemseyip Türkçe dil desteği sağlamaları bile önemli bir neden almak için, mâlum bazı firmalar 10 yıllık oyununa bile inatla Türkçe koymayıp üstüne yaklaşık 10 kat zam yaptığı bir durumda Türk oyuncuları düşünmelerine büyük saygı duyuyorum, böyle Türk oyuncuları düşünen oyun firmalarının oyunlarını almalıyızki bazı Türkçe karşıtı firmalar(artık işin içinde ırkçılık olduğunu düşünmeye başladım) belki bir gün oyunlarına Türkçe dil ekler...

Sbir oyuna 280 TL para ödeyeceğiz ve biz bu duruma artık "ucuz oyun" gözüyle bakar olduk! Şu ekonomik şartlarda oyun gerçekten iyi bir fiyatta ama yine de söylemek istiyorum ki nefret ediyorum senden AKP.

Sanj1 isimli troll bu haklı mesajıma bile gülme tepkisi vermiş. Ben artık bu arkadaşın ruh sağlığından endişe ediyorum normal değil çünkü bu.

Hocam her şey çok pahalı cidden geçen butikde satılan sweatshirtlere baktım en ucuzu 300 TL olmuş bayağı fazla bence bilgisayar almak istiyorum masaüstü laptoptan oynuyorum yani hocam aşırı pahalı ya 300 TL çıkan oyunlara bile uygun diyecek hale gelmişiz yazık cidden.

Sorumlular belli yapılması gereken şey belli ve bizler bu seçimlerde gereken neyse onu yapacağız.

Geri
Yukarı