Sons of The Forest ertelendi

Adamlar 20 dolarlık oyunu bize 1 dolara satıyor. Bence çok ta yüksek olmaz.
Son zamanlarda oyunlara zam yapmaya başladılar, yurt dışındaki insanlar bizim ülkemiz üzerinden oyun alımı yaptıkları için eski fiyatlama sistemi yavaş yavaş değişiyor ne yazık ki. Umarım dediğiniz fiyattan çıkar ama pek ümitlenmeyin.

Oyunun fiyatı gayet iyi bizdede Maximum 250 TL olur.

Oyunun fiyatı gayet iyi bizdede Maximum 250 TL olur.
Aynen dostum, çıktığı zaman gel belki 250 lira olur. Hiç sanmıyorum ben özel fiyatlandırma olacağını. Türkiye'den oyun alan yabancılar sayesinde.

Aynen dostum, çıktığı zaman gel belki 250 lira olur.
20 dolarlık oyunu 32 TL ye satıyorlar çoğu firma gibi zam yapmadılar oyunun fiyatı Türkiye için 2 dolardan bile az.

20 dolarlık oyunu 32 TL ye satıyorlar çoğu firma gibi zam yapmadılar oyunun fiyatı Türkiye için 2 dolardan bile az.
O oyun eski ama. Çoğu firma zam yapmaya başladı dostum. 30 dolar 530 liraya denk geliyor, bizde 200 liraya satılırsa 10 dolara denk geliyor, bu da yabancıları Türkiye'den almaya itiyor. Bu tarz şeyler yaşanırsa firma umrumda değil diyerek 500 liraya çekebilir. Umarım yaşanmaz.

O oyun eski ama. Çoğu firma zam yapmaya başladı dostum. 30 dolar 530 liraya denk geliyor, bizde 200 liraya satılırsa 10 dolara denk geliyor, bu da yabancıları Türkiye'den almaya itiyor. Bu tarz şeyler yaşanırsa firma umrumda değil diyerek 500 liraya çekebilir. Umarım yaşanmaz.
Zam getirebilirlerdi hala getirmediler getirecek gibi de durmuyorlar.

Geri
Yukarı