Sons of The Forest çıkış fiyatı

RDR2 2019 dolar kuru alınarak belirlenmiş ondan. Take Two sonradan fiyatlara dokunan bir firma değil. Şimdi RDR2 çıksaydı o da 1000 TL civarında olurdu.
Aslında dokunuyorlar. L.A Noire ve Max Payns 3'te fiyat güncellemesi yapmışlardı. Fakat RDR2'ye özellikle ellememişlerse burada sürümden sattıklarını düşünmüşler.
RDR2 den nasıl pahalı olabılıyor bence pahalı.
Bırakın yapımcı da biraz para kazansın. Zaten kurdan kaynaklı çok ufak bir miktar kazanıyorlar. Yeni çıkan bir oyun için 195 TL bedava. Yurtdışında kaç dolara sattığına, bir de burada kaça sattığına bak. Hatta 500-600'e kadar(AAA oyunlar için) alınabilir görüyorum ben fiyatları.

Aslında dokunuyorlar. L.A Noire ve Max Payns 3'te fiyat güncellemesi yapmışlardı. Fakat RDR2'ye özellikle ellememişlerse burada sürümden sattıklarını düşünmüşler.

Bırakın yapımcı da biraz para kazansın. Zaten kurdan kaynaklı çok ufak bir miktar kazanıyorlar. Yeni çıkan bir oyun için 195 TL bedava. Yurtdışında kaç dolara sattığına, bir de burada kaça sattığına bak. Hatta 500-600'e kadar(AAA oyunlar için) alınabilir görüyorum ben fiyatları.
Epic Games'e de çıkarsa 30 Dolar 49 TL'ye çıkabilir. İyi olur aslında.

Sons of The Forest resimdeki fiyatlardan çıkacak deniliyor doğru mudur onu bilmiyorum ama umarım doğrudur

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1536913
195 çok iyi fiyat. Umarım o fiyattan çıkar.

Bana göre ilk oyundua güzeldi ufak tefek bug optimizasyon sorunları olsa da ama bence 2.oyunu çok iyi olacak sistemim altta yazıyor Ultra ayaralrda kaç alırım sizce.

Arkadaş kaynağını paylaşmamış ki yorum yapalım. 1100₺'den de çıkabilir.

Videoyu izledin mi? Bende videodan gördüğüm için diyorum.

Bana göre ilk oyundua güzeldi ufak tefek bug optimizasyon sorunları olsa da ama bence 2.oyunu çok iyi olacak sistemim altta yazıyor Ultra ayaralrda kaç alırım sizce.

60 FPS alır mısın bilemem :D

@Furkan78 fiyatları nereden buldun?

Videodan buldum ya başta attığım video var ya orada gördüm doğru mudur yalan mıdır bilemiyorum şahsen.

30 dolardan çıkıcağı kesin ama Türk fiyatlandırması nasıl olur bilemiyorum.

30 dolardan çıkıcağı kesin ama Türk fiyatlandırması nasıl olur bilemiyorum.

Eğer ki o SSdeki doğruysa 195 TL'den çıkacak ama 2023 şubata kadar neler değişir bilemem.

RDR2'den nasıl pahalı olabılıyor bence pahalı.

Whattttt? Nasıl pahalı ya RDR 2-300 TL bu oyun doğru fiyattan çıkarsa 195 TL.

Dosya Ekleri

• 1665144149455.png
    1665144149455.png
    199,9 KB · Görüntüleme: 65

Yeni konular

Geri
Yukarı