Sons of The Forest fiyat artışına uğrar mı?

SERT_ADAM_43

Centipat
Daha fazla  
Evet bildiğiniz II 23 Şubat 2023'de yani dün akşam saatlerinde Sons of The Forest çıktı 280TL olarak fiyatı belirlendiriliyor TR şartlarına göre biraz pahalı. En azından diğer yeni çıkan oyunlara kıyasla biraz ucuz.

Evet sorum şu 280TL'ye çıkan bir erken erişim oyunu erken erişimi bitmeden indirime girerse, hehalde 150TL civarı olur diye tahmin ediyorum ve almayı düşünüyorum umarım. En yakın büyük Steam indirimi 16 Mart diye biliyorum o zaman a kadar erken erişimden çıkar ise malum haliyle fiyatı da artacak %70 ihtimal ile. Sizce indirim gelene kadar erken erişimden çıkıp olası bir fiyat artışına uğrar mı?

Evet bildiğiniz II 23 Şubat 2023'te yani dün akşam saatlerinde Sons of The Forest çıktı 280TL olarak fiyatı belirlendiriliyor TR şartlarına göre biraz pahalı. En azından diğer yeni çıkan oyunlara kıyasla biraz ucuz.

Evet sorum şu 280TL'ye çıkan bir erken erişim oyunu erken erişimi bitmeden indirime girerse, hehalde 150TL civarı olur diye tahmin ediyorum ve almayı düşünüyorum umarım. En yakın büyük Steam indirimi 16 Mart diye biliyorum o zaman a kadar erken erişimden çıkar ise malum haliyle fiyatı da artacak %70 ihtimal ile. Sizce indirim gelene kadar erken erişimden çıkıp olası bir fiyat artışına uğrar mı?

Tahminimce oyun indirime girerse 150 TL olacağını zannetmiyorum. Olsa olsa 200 TL anca olur. 16 Mart'ta indirim olsa bile yeni çıkan bir oyunu hemen indirime alacaklarını sanmıyorum. Erken erişimin bitmesi onların söylentilerine göre 7-8 ayı bulur diyorlar. 280 TL şu an için iyi bir fiyat. Ama fiyatta yükselme tabii ki olur bence.

ABD fiyatlandırması 566 TL. Globale bakıldığında da en ucuz fiyatlandırmaya sahip 7. ülkeyiz. Dolayısıyla yakın zamanda büyük bir fiyat artışı beklemiyorum.

Yakın zamanda olacağını sanmam. Erken erişim 6-8 ay ama değişebilir yazıyordu açıklamada. 16 Mart tarihine kadar çıkacağını da sanmam hocam. Yanlış bilgi verdiysem düzeltin.

Geri
Yukarı