Çözüldü Sons of The Forest kayıt var ama oyun içinde gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

radikeyz

Centipat
Daha fazla  
1709199217688.png

1709199229142.png

Dün oyun içinde kevin öldüğü için kayıt dosyasini açıp Kevin'ın öldüğü dosyada ısrobbydead: True kismini false yaptim tekrar doğsun diye ama bunu yaptiktan sonra oyun içindeki multiplayer harita kaydım yok oldu. Dosyalar hala dogru ne normal ama nasıl oyun içinde tekrar açacağımı bilmiyorum. Herhangi bir topicte bulamadim. Bilen birisi varsa yardimci olabilir mi?

Çözüm
Evet cozdum. Ben kevin oldugunde kodlara girip degistirme yapmistim. Isrobbydead: True kismini false yapmistim ama aslinda kevin olmediginde isrobbydead diye bir kod yokmus. Kodlar eslesmedigi zaman kayitta gozukmuyormus. Sonra o kısmı silip kevinin can kismini duzeltince kayitta geri geldi.
Evet cozdum. Ben kevin oldugunde kodlara girip degistirme yapmistim. Isrobbydead: True kismini false yapmistim ama aslinda kevin olmediginde isrobbydead diye bir kod yokmus. Kodlar eslesmedigi zaman kayitta gozukmuyormus. Sonra o kısmı silip kevinin can kismini duzeltince kayitta geri geldi.

Çözüm
Ben de iki dosyayı da düzenleyip değiştirmeme rağmen kayıt görünmüyordu. Yeni bir oyun kurdum , yeni kurduğum oyunu 1dk oynayıp kaydettim. Daha sonra yeni oyunun kayıt dosyasının içindeki dosyaları eski kayıttaki dosyalarla değiştirdim. Bu şekilde düzeldi bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı