Sonsuz Karanlık mı? Vahşi Batı Mordekaiser mı?

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Arkadaşlar Kod adı Mordekaiser hariç tüm kostümlere param yetiyor ne alsam bilemedim. Vahşi batı Mordekaiser'ın efektlerini çok beğeniyorum ama q'su ile e'sini attığımda hissetmiyorum yani nereye atacağım belli olmuyor videolardan izlediğime göre. Sizce hangisi?

Sonsuz karanlığı tercih ederim.

Bu arada doğum gününüz kutlu olsun hocam.
Çok teşekkür ederim <3

Arkadaşlar çok şanslıyım özel mağazama 520 Rp'ye Sonsuz karanlık Mordekaiser 640 Rp'yede KOD ADI: Warwick geldi. Param ikisine de yetiyor alınır mı?

Çok teşekkür ederim <3

Arkadaşlar çok şanslıyım özel mağazama 520 Rp'ye Sonsuz karanlık Mordekaiser 640 Rp'yede KOD ADI: Warwick geldi. Param ikisine de yetiyor alınır mı?
2 saniye düşünmeden alırdım. 2 çarı da çok seviyorum. Skinler de güzel. Doğum gününüz kutlu olsun.

Arkadaşlar Kod adı Mordekaiser hariç tüm kostümlere param yetiyor ne alsam bilemedim. Vahşi batı Mordekaiser'ın efektlerini çok beğeniyorum ama q'su ile e'sini attığımda hissetmiyorum yani nereye atacağım belli olmuyor videolardan izlediğime göre. Sizce hangisi?

Skin incelemeleri videolarından iyice inceleyin bir düşünün karar verin . Birde sonsuz karanlık Mordekaiser sanki gökten düşüyor gibi herkeste var ben onun yerine vahşi batı Mordekaiser'i tercih ederim .

Yeni konular

Geri
Yukarı