Çözüldü Sonsuza Kadar Güncellemeleri Kapatmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
21
Şu güncelleme illetinden nasıl kurtulacağım? İkide bir rahatsız edilmekten bıktım, zaten HDD dandik çok geç yüklüyor güncellemeyi, ben de sinir küpü oluyorum. Zaten yararı yok bana, ayarlardan güncelleme açıp kapatma seçeneğini de kaldırmışlar sanırım, iyice sinir küpü oldum bunu öğrenince. Bütün sorumluluk kullanıcıya aittir, Microsoft neden karışıyor insanların Windows'una gerçekten anlamak güç.

Güncellemelerinizi kapatmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sistemi olabildiğince güvenli halde tutmak gerek. Ancak yine de nasıl yapılacağını anlatayım.
  • Başlat'a Yerel yazın ve Yerel Hizmetleri Görüntüle'yi açın. (View Local Services)
  • Açılan pencere uzun bir liste ile karşılaşacaksınız. Windows Update ismindeki maddeye çift tıklayın.
  • Başlangıç Türü: Devre Dışı yapın.
  • Onayla'ya basın.
  • Hizmet Durumu: Durduruldu yazmıyorsa Durdur tuşuna basın ve onaylayıp kapatın pencereyi.
Windows 10 artık güncelleme yapmayacak. Sürücü güncellemeleri dahil.

Güncellemelerinizi kapatmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sistemi olabildiğince güvenli halde tutmak gerek. Ancak yine de nasıl yapılacağını anlatayım.
  • Başlat'a Yerel yazın ve Yerel Hizmetleri Görüntüle'yi açın. (View Local Services)
  • Açılan pencere uzun bir liste ile karşılaşacaksınız. Windows Update ismindeki maddeye çift tıklayın.
  • Başlangıç Türü: Devre Dışı yapın.
  • Onayla'ya basın.
  • Hizmet Durumu: Durduruldu yazmıyorsa Durdur tuşuna basın ve onaylayıp kapatın pencereyi.
Windows 10 artık güncelleme yapmayacak. Sürücü güncellemeleri dahil.

İkide bir rahatsız ediyor, oyunun ortasında reset attı bir de o an kafayı yedim ben. Bir şey olursa da format atarım zaten, sadece sonsuza kadar Windows Update uyarısını almayayım yeter. Cevap için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı