Sonu 2440 ile biten numaraya dikkat!

Ebolas

Decapat
Yaklaşık 1 aydır D-Smart internet abonesiyiz. Bu sabah bu numaradan arayıp "Türk Telekom altyapısından kaynaklı tarifenize 45TL zam yapacağız, ancak biz size bunun 15TL'sini yansıtıcaz yanında da D-Smart hediye" demişler bizimkilere. Onlar da kabul etmiş, ben numarayı internette arayınca dolandırıcı olduklarını öğrendim, D-Smart müşteri hizmetlerini de aradık, böyle bir şey yok dediler, oraya da şikayet ettik. Bu insanlar kimdir necidir? Bizim numaramızı nereden aldılar? Koskoca D-Smart bu konuda neden bir şey yapmıyor? Bu düpedüz dolandırıcılık. Başkalarından da çok duydum. İnternette bu numara hakkında bir sürü şikayet de var. Bunlar neden ceza almıyor? Bugün kurulum yapmaya gelecekler ben bunları nereye şikayet edebilirim? Hukuki sebeplerden ötürü numaranın tamamını yazmadım.

Benim bildiğim kadarıyla bunlar D-Smart'ta çalışan ama kötü huylu insanlar. Numaranızı vs. oradan öğreniyorlar ve abone olduğunuzu, abone numaranızı vesaire.

Hocam şikayet etsen bile bir şey olmuyor. Forumda biri kevser AVM diye bir site var onu şikayet etmiş bir şey yapamayız demişler.

Benim bildiğim kadarıyla bunlar D-Smart'ta çalışan ama kötü huylu insanlar. Numaranızı vs. oradan öğreniyorlar ve abone olduğunuzu, abone numaranızı vesaire.

D-Smart bayisidir herhalde.

Hocam şikayet etsen bile bir şey olmuyor. Forumda biri kevser AVM diye bir site var onu şikayet etmiş bir şey yapamayız demişler.

Ben yine de cimer ve Şikayetvar'a yazdım. Show haber WhatsApp ihbar hattına filan da yazacağım. Bu insanlar dolandırıcı ve bir sürü insanı bu şekilde kandırıyorlar. Bunun bir cezası olmalı.

Geri
Yukarı