Sonuç TYT matematik sonuç seti kaç ayda biter?

Zaten problemleri parçalarına ayırırsak toplam 25 konu var TYT matematikte. Ben şahsen günde 1 konu bitirmekte hiç zorlanmadım. Fakat şöyle bir program da yapabilirsin hafta 1 gün matematik yapıp 6 haftada da bitirebilirsin. Haftanın geri kalan günlerine kimya, fizik, biyor. Vs koyabilirsin.

Geometri konusunda iyiyimdir hocam. Şu TYT Mat'dan 30 civarı net yapsam, YDT'den de 65-70 bir şeyler yapsam gerisi kolay.

Daha bir senen var. Bunu bitirip branş denemesi başladığın anda 20 25 cepte zaten.

Zaten problemleri parçalarına ayırırsak toplam 25 konu var TYT matematikte. Ben şahsen günde 1 konu bitirmekte hiç zorlanmadım. Fakat şöyle bir program da yapabilirsin hafta 1 gün matematik yapıp 6 haftada da bitirebilirsin. Haftanın geri kalan günlerine kimya, fizik, biyor. Vs koyabilirsin.

Daha bir senen var. Bunu bitirip branş denemesi başladığın anda 20 25 cepte zaten.

Yok hocam. Önce Mat bitsin sonra diğer derslere bakarım. Ama acaba Sosyal mi çalışsam Fen mi? Sosyalim iyidir. Hemen bitirip aradan çıkaradabilirim sona bırakıp feni önce de halledebilirim. Ayrıca sanırım fen biraz daha eleyici olur.

Geri
Yukarı