Sonunda fibere geçtim

Sanırım TT fiber altyapısında Türk.Net kullanıyorsunuz ancak bahsettiğiniz ping süreleri fibere göre yüksek. TT fiber kullanan arkadaşım 50-60 ping aldığını söylüyordu CSGO'da. Ben de TürkNet'in kendi fiber altyapısında 35-40 ping alıyorum. CMD üzerinden vie.valve.net adresine ping atar mısınız?

Ben bu işlerden pek anlamıyorum şu an binamızda VDSL2 varda fiber olup olmadığına nasıl bakabilirim şu an 95 MB hız alıyorum TurkNet'le.

CS:GO'ya 80 ping fazla.

Biliyorum hocam zaten 30 ping. Ben oyun indirdim+ kardeşim oyun indirdi. Bir de 4K video açtım. Ona rağmen 80 ping dedim.

Sanki ping değeri fibere göre yüksek gibi, ben VDSL kullanıcısıyım ve World of Tanks Blitz oynarken 65-80 pingle oynuyorum.

Ben bu işlerden pek anlamıyorum şu an binamızda VDSL2 varda fiber olup olmadığına nasıl bakabilirim şu an 95 MB hız alıyorum TurkNet'le.

İnternet Altyapı Sorgulama & Fiber İnternet Nerede | Millenicom Buradan test yapın eğer fiber yazıyorsa fiberdir. Yanlış link hız testi linki atmışım :D.

Son düzenleme:
Fiberde ping yükselmesi olmaz oyun indirdiğin zaman. Ont cihazının markesi ne?

Hocam şu an CS:GO'dayım siz öyle dediniz diye bakayım bir daha dedim. Sabah kardeşime açtırmıştım oyunu. Gitmiş elin Rus'unun sunucusunu açmış. Orada zaten ping hep 80 oluyordu. Şimdi normal sunucularda denedim, dediğiniz gibi ping artmadı. Teşekkürler.10-1 birinci olduğum maçta beni kickledi Ruslar bu arada :D

Sanırım TT fiber altyapısında Türk.Net kullanıyorsunuz ancak bahsettiğiniz ping süreleri fibere göre yüksek. TT fiber kullanan arkadaşım 50-60 ping aldığını söylüyordu CS:GO'da. Ben de TurkNet'in kendi fiber altyapısında 35-40 ping alıyorum. CMD üzerinden vie.valve.net adresine ping atar mısınız?

Başkan bende TurkNet 100 MB net kullanıyorum ama benim de pingim yüksek CS:GO'da 70 80 ping alıyorum TurkNet'in ping konusunda bir sorunu mevcut zaten.

Başkan bende TurkNet 100 MB net kullanıyorum ama benim de pingim yüksek CS:GO'da 70 80 ping alıyorum TurkNet'in ping konusunda bir sorunu mevcut zaten.
Ben de Türk.Net kullanıyorum ama kendi altyapısı olduğu için sanırım ben düşük ping alıyorum. Speedtest'te genelde 1 çıkıyor hatta gece 0.80 görmüştüm. Siz Türk Telekom fiber altyapısında ya da VDSL altyapıda olduğunuz için ping daha yüksektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı