Sonunda mahalleme fiber getirmeyi başardım

TurkNet gigafiber planlama içerisindeymiş bizim mahallede peki BTK ile nasıl iletişime geçicez? 70 kişiye gigafiber talep formunu doldurttum. Ben ttnet tarafından aranmak istemem çünkü kazık fiyatlar BTK bildirirken TurkNet tarafından aranmak istediğimi söylemem yeterli mi?

BTK'ya şikayet girerken zaten faaliyet alanı ve şirket seçebiliyorsunuz orada Türknet'te mevcut oradan şikayet oluşturulursa size Türknet geri dönüş sağlar.

Üst resimdeki aynı dolabı bizim caddede gördüm yeni gelmişti benim evin yan sokağı sayılır bende eve fiber getirtmek istiyorum nereye başvurmam gerek şu anki altyapım ADSL 16Mbps eve gelen 8Mbps.

Ben anlamadım şimdi.
Bizim cadde de üst fotoğrafta ki dolaptan var. Fiber var mı? Varsa ne yapmam gerekiyor?

Üst resimdeki aynı dolabı bizim caddede gördüm yeni gelmişti benim evin yan sokağı sayılır bende eve fiber getirtmek istiyorum nereye başvurmam gerek şu anki altyapım ADSL 16Mbps eve gelen 8Mbps.

Ben anlamadım şimdi.
Bizim cadde de üst fotoğrafta ki dolaptan var. Fiber var mı? Varsa ne yapmam gerekiyor?
Üstteki dolap tip 7 saha dolabıdır. Maalesef fiber değil ADSL veya VDSL hizmet verirler. Yani fiber değil alttaki dolap fiber dolabı ama başvuru yapın belki ilerde fiber gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…