Sony Android TV mi yoksa LG Nanocell mi?

Rorschach08

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 24 ay garantili Philips 4K UHD TV'miz (55PUS7303) 26. ayında güncelleme sonrasında kapanıp açıldı ve ekranda yatay-dikey çizgiler oluştu. Yetkili servis durumun panel arızası olduğunu söyleyip panel değişimi için nakit 3000 lira istedi. Bundan mütevellit, 3000 lira panele vermektense, Philips'ten gayri yeni bir TV almaya karar verdim. Ne var ki Sony ve LG arasında kararsız kaldım. Kullandığım Philips TV Android idi ve avantajları vardı fakat yavaş bir ara yüze sahipti. Dolayısıyla Sony Android için de benzer kaygılarım var fakat Sony adı güven vermiyor değil. Diğer taraftan LG Webos'un sihirli kumanda fonksiyonu ve ara yüzüyle oldukça kullanışlı olduğunu birçok yerde okudum. Benim için uygun fiyat aralığı olabilecek seviyede, birbirine denk olabilecek iki model arasında kaldım. Markaların bu segmentteki TV'lerini bilenler ve kullananlar var ise tavsiye ve önerilerinize açığım. Modeller şunlar:

-Sony 55XH8196 Sony 55XH8196 55'' 4K UHD Androrid Smart Televizyon fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

-LG 55NANO816 LG 55NANO816 nanocell 4k uhd webos smart televizyon fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. LG 55NANO816 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Değerlendirmeler için şimdiden teşekkürler!

Android, WebOS'a göre çok daha iyi. Kalite ve görüntü işlemcisi soruyorsan Sony yine önde. 2 Hafta önce televizyon aldım uzun araştırmalar sonucunda. Sony 55XH9096 kullanıyorum eğer mümkünse bu modele de bakabilirsin.

Merhabalar. 24 ay garantili Philips 4K UHD TV'miz (55pus7303) 26. ayında güncelleme sonrasında kapanıp açıldı ve ekranda yatay-dikey çizgiler oluştu. Yetkili servis durumun panel arızası olduğunu söyleyip panel değişimi için nakit 3000 lira istedi. Bundan mütevellit, 3000 lira panele vermektense, Philips'ten gayri yeni bir TV almaya karar verdim. Ne var ki Sony ve LG arasında kararsız kaldım. Kullandığım Philips TV Android idi ve avantajları vardı fakat yavaş bir ara yüze sahipti. Dolayısıyla Sony Android için de benzer kaygılarım var fakat Sony adı güven vermiyor değil. Diğer taraftan LG Webos'un sihirli kumanda fonksiyonu ve ara yüzüyle oldukça kullanışlı olduğunu birçok yerde okudum. Benim için uygun fiyat aralığı olabilecek seviyede, birbirine denk olabilecek iki model arasında kaldım. Markaların bu segmentteki TV'lerini bilenler ve kullananlar var ise tavsiye ve önerilerinize açığım. Modeller şunlar:

-Sony 55XH8196 Sony 55XH8196 55'' 4K UHD Androrid Smart Televizyon fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

-LG 55NANO816 LG 55NANO816 nanocell 4k uhd webos smart televizyon fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. LG 55NANO816 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Değerlendirmeler için şimdiden teşekkürler!

LG nanocell 1.5 yıldır kullanıyorum kesinlikle Sony ile karşılaştıralamaz en iyi secenek LG özellikle yapay zekası cok iyi optimize edilmiş.

Değerlendirmeler için teşekkür ederim. Yorumlara göre hangisini alırsam alayım pişman olmayacakmışım gibi geliyor. LG alıp Android Box ile desteklemek fikri nasıl olur? Her iki arayüzü de kullanabiliyor olmak cazip gibi ama Sony'nin kalitesi bu söylediklerimden ağır basar mı emin olamadım.

Geri
Yukarı