Sony Bravia 55x93J nasıldır?

Tofas6145

Hectopat
Daha fazla  
Uzunca araştırdıktan sonra en iyi Sony olduğunu gördüm. Herkes bu modeli öneriyordu.
Hepsiburada Premium indiriminde (son gün bugün) görünce yapıştırdık. 18.800 TL'ye patladı. Sizce iyi mi? Hızlı karar vermekten korktum biraz.

Bir de 65” Sony modeli çoğu sitede yoktu. 65 olsa çok daha içime sinerdi. 28 bine buldum bir tane sitede, fiyat farkı acayip fazla olunca almak mantıklı gelmedi.

Umarım pişman olmam.

Uzunca araştırdıktan sonra en iyi Sony olduğunu gördüm. Herkes bu modeli öneriyordu.
Hepsiburada Premium indiriminde (son gün bugün) görünce yapıştırdık. 18.800 TL'ye patladı. Sizce iyi mi? Hızlı karar vermekten korktum biraz.

Bir de 65” Sony modeli çoğu sitede yoktu. 65 olsa çok daha içime sinerdi. 28 bine buldum bir tane sitede, fiyat farkı acayip fazla olunca almak mantıklı gelmedi.

Umarım pişman olmam.

Acele karar vermiş olabilirsin. Çünkü LED ekran bu model. Bu fiyatlara OLED alabilirsin.

Neden OLED değil de LED peki ?
Malum yanma sorunundan dolayı başta o kadar da değil diyordum ama bir sürü “sabah kalktım ekran yanmış” gibi şikayetler gördükten sonra bu modele denk geldim oled killer diye bahsedilmiş kullanıcı yorumlarına baktım çok fazla olumlu yorum vardı ingilizce-türkçe genel olarak tercih edilen ürünmüş

Yeni konular

Geri
Yukarı