Yurt dışından Sony Bravia TV almak mümkün mü?

dogukanayberk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, hepinizin bildiği üzere ülkemizde Sony tam olarak çekilmese de televizyon ve ses sistemlerini ülkemizden çekti. Bu sebepten dolayı ülkemizde Sony Bravia TV'ler satılmayacak, en azından ben 2023 modellerinin ülkemize geldiğini görmedim. Bu olaydan dolayı merak ettiğim şeylerden birisi yurt dışından televizyon getirmek mümkün müdür acaba? Eğer mümkünse nasıl getirebileceğim hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Herkese iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, hepinizin bildiği üzere ülkemizde Sony tam olarak çekilmese de televizyon ve ses sistemlerini ülkemizden çekti. Bu sebepten dolayı ülkemizde Sony Bravia TV'ler satılmayacak, en azından ben 2023 modellerinin ülkemize geldiğini görmedim. Bu olaydan dolayı merak ettiğim şeylerden birisi yurt dışından televizyon getirmek mümkün müdür acaba? Eğer mümkünse nasıl getirebileceğim hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Herkese iyi günler dilerim.

Kargoyla getirtmekten bahsediyorsanız 150 Euro üzerindeki ürünlerde hemen hemen ürün kadar vergi ödersiniz. Yolcu yanında da TV getirilebiliyor mu bilmiyorum açıkçası.

Kargoyla getirtmekten bahsediyorsanız 150 euro üzerindeki ürünlerde hemen hemen ürün kadar vergi ödersiniz. Yolcu yanında da TV getirilebiliyor mu bilmiyorum açıkçası.

Yolcu yanında 55inçten büyük olmamak kaydıyla getirebiliyor sanırım ama o da zahmetli bir süreç olur sanırım.

Mümkün olsa çok iyi olurdu ancak %100 sigortalı ve kaskolu şekilde olması gerekirdi, herhangi bir hasar görmeden gelebileceğini kimse garanti edemez.

Geri
Yukarı