Sony CEO'su Playstation oyunlarının geleceğinin PC, mobil ve Cloud olduğunu söyledi

Makaleler
2
Yer
Ankara
Konsol özel oyunlar PC'ye çıkıyor diye ağlayan Sony fanboylarına bir darbe daha yine Sony'nin kendisinden geldi.
Sony CEO'sunun söylediğine göre Playstation oyunlarının geleceği PC, mobil ve Cloud'muş.

Bu haber 2024 içerisinde GoW Ragnarok, Last of Us, Ghost of Tsushima gibi oyunların aynı anda geleceği haberini destekler nitelikte.

Kaynak:

Konsol özel oyunlar PC'ye çıkıyor diye ağlayan Sony fanboylarına bir darbe daha yine Sony'nin kendisinden geldi.
Sony CEO'sunun söylediğine göre PlayStation oyunlarının geleceği PC, mobil ve Cloud'muş.

Bu haber 2024 içerisinde GoW Ragnarok, Last of Us, Ghost of Tsushima gibi oyunların aynı anda geleceği haberini destekler nitelikte.

Kaynak:

The Last of Us part 2'yi bekliyorum sabarsızlıkla.

Benim anlamadığım önceden sadece exclusive mantığında giden Sony bir anda ne olduda oyunlarını PC'ye çıkartmak istediler.

İsterse Smart TV'lere de getirsinler de normal konsol oyunlarından kısmasınlar. Haberde doğrudan öyle bir şey demiyor ama eskisine göre hem PlayStation hem de diğer firmalardan çok sık 3A oyun gelmeyecek gibi.

İsterse Smart TV'lere de getirsinler de normal konsol oyunlarından kısmasınlar. Haberde doğrudan öyle bir şey demiyor ama eskisine göre hem PlayStation hem de diğer firmalardan çok sık 3A oyun gelmeyecek gibi.
Aksine daha sık ama niteliksiz servis oyunları gelecek. Oyunlarının yüzde 60'ı servis oyunu olacak ve en az 6-7 tane servis oyunu çıkarmayı düşünüyorlardı.

Adamlar açık açık konsolumuzun çöp olduğunu, kendi oluşturduğumuz sistemin oyuncu dostu olmayan ve çöp bir politika izlediklerini kabul etmiş.

En kısa sürede The Last of Us Part 2 PC'ye çıkar umarım. Bayağıdır bekliyorum, çok bekletmezler umarım ve anladılar ki PS tarafında satış yapmakla yetmiyor. Önce PS tarafında satıp sonra PC tarafında satmaya çalışıyorlar. Birçok firma yapıyor bunu.

PS çıkartmasınlar daha o halde. Adam PC'yi kendi ürünü yerine tercih ediyor. Olaya bak, PS daha uzun ömürlü derken marka tarafından enayi yerine konulduk 😅.

Yeni konular

Geri
Yukarı