Sony Dualshock 3 alınır mı?

Sony Dualshock 3 alınır mı?

• Evet

Oy: 2 28,6%
  • Hayır

Oy: 5 71,4%

• Oy verenlerin toplamı
    7

Ahwehota

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Gamepad ile oyun oynamayı seven biriyim. Ancak Logitech kollara 200 küsür TL verecek param yok ne yazık ki. Abimle oynayacağım için 2 adet kola ihtiyacım var Logitech kollar çok pahalı kaçıyor. Snopy tarzı kollar da hemen bozuluyor ne yazık ki. Şuan elimde 6 tane kol var frisby, snopy ve kontorland marka. Hepsi hemen bozuluyor ve analogları çok dandik. İnternette gezinirken Trendyolda bu kola rast geldim. Çok iyi yorumlarda çok kötü yorumlar da var ve açıkcası biraz tereddüt ettim şuan. Ayrıca bazı yorumlarda kablosuz olarak bilgisayarda oynanamadığı söylenmiş. Bu kolu kullanan ya da bilenler var mı? Sizce alınır mı?

Hocam maksimum vereceğim fiyat bu civarda 70-75 TL arası. Kolun sahte olduğu belli ancak kablosuz özelliği olduğu söyleniyor. Neden kablosuz kullanamıyoruz onu pek çözemedim. Ayrıca yorumlarda bir kaç kişi titreşim yok derken diğerleri var demiş. Ondan dolayı biraz kararsız kaldım. Dualshock 3 çoğu pc kolundan çok daha kaliteli. Bu fiyatlarda bulabilir miyiz acaba?

Hocam maksimum vereceğim fiyat bu civarda 70-75 TL arası. Kolun sahte olduğu belli ancak kablosuz özelliği olduğu söyleniyor. Neden kablosuz kullanamıyoruz onu pek çözemedim. Ayrıca yorumlarda bir kaç kişi titreşim yok derken diğerleri var demiş. Ondan dolayı biraz kararsız kaldım. Dualshock 3 çoğu pc kolundan çok daha kaliteli. Bu fiyatlarda bulabilir miyiz acaba?
Bilgisayar için değil PS3 için bu kol. Bilgisayara bağlarsan titreşimsiz ve kablolu kullanman lazım. Bana sorarsanız çakma PS3 kolunu bilgisayara bağlamak yerine çakma kablolu Xbox 360 kolu satın alın. İkinci el almayı düşünüyor musunuz?

İkinci ele sıcak bakmıyorum hocam. İnternette arattığımda ps3 kolunu bilgisayara bağlayıp kablosuz oynayanları vardı hocam. Kullanamıyor muyuz öyle?

İkinci ele sıcak bakmıyorum hocam. İnternette arattığımda ps3 kolunu bilgisayara bağlayıp kablosuz oynayanları vardı hocam. Kullanamıyor muyuz öyle?
Ps3 kolunu ve Ps4 kolunu bilgisayara bağlayıp kullanabilirsin. Ben kullandım. Bana sorarsan kablolu Xbox 360 kolu alman daha iyi olur. 100 lira civarı bulabilirsin.

Eğer bilgisayarınızda bluetooth varsa bazı programlar yardımıyla kablosuz özellik kullanılabiliyor.

Hocam peki laptop'un kendi bluetooth'una 2 farklı kolu bağlayabiliyor muyuz?
Ps3 kolunu ve Ps4 kolunu bilgisayara bağlayıp kullanabilirsin. Ben kullandım. Bana sorarsan kablolu Xbox 360 kolu alman daha iyi olur. 100 lira civarı bulabilirsin.
Hocam çakma olanları bile 130 TL civarı biraz fazla fiyatları.

Hiç uğrasma derim.Küçük bir kontrolüyle oyun mu oynanır? Onun yerine Xbox 360 kontrolcüsü öneririm.Ben Xbox 360 sayibiyim ve kontrolcüden çok memnunum.Kocaman ellerime tam oturuyor :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı