Sony Ericsson Xperia Neo V & SAMSUNG I8150 GALAXY W ?

Murat Yılmaz

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar.Bu yaz bir telefon almak istiyorum ve para biriktirme çabalarım başladı :) Uzun araştırmalar sonucu 2 güzel telefona karar verdim ve sizinlede paylaşmak istiyorum.
Sizce Sony Ericsson Xperia Neo V mi yoksa SAMSUNG I8150 GALAXY W mi almalıyım ?
Bide anlamadığım olay Xpeia Neo V'nin işlemcisi 1 ghz , Samsung Galaxy W'nin hızı 1.4 ghz.Bu derece büyük bir fark var ve fiyat olarak eşitler (Tabi şuan samsung telefonlar kampanyada olduğundanda olabilir)
Şimdi soruyorum size sizce hangisi ?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Sony Ericsson Xperia Neo V'nun tasarımı daha şık ancak donanım özellikleri açısından SAMSUNG I8150 GALAXY W çok daha akıllıca bir tercih. Bence kesinlikle Galaxy W tercih etmelisin.

KS
M

Murat Yılmaz

Hectopat
Recep Abi Motorola ATRIX gerçekten güzel telefon fakat takoz gibi. Tablete benzeyen bir yapısı var. Fakat SONY Xperia Neo V ye baktığımızda müthiş bi ergonomisi var. Zaten son karar olarak Neo V ye karar verdim. Yakın zamandada Android 4.0 güncellemesi gelicek SONY tarafından zaten.

MuratYılmaz

Hectopat
Boyut olarak tamam. Fakat yapı olarak ben tablete benzediğini düşünüyorum. Ben iki telefonu da elime aldım. Fakat Sony daha kullanışlı. Motorola atrix parmak izi tanımasından tut, çift çekirdek işlemcisine kadar mükemmel bir telefon. Fakat ben dış görünüşe biraz önem veriyorum.

Yukarı