Sony Kabinler bilgisayara nasıl bağlanır?

Mansion

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Lojistik
Dostlar bende Sony SS-L90V adında eski 4 tane kabin var uçlarını bilen bilir ben onları jack girişi ile nasıl bilgisayara bağlayabilirm bir yolu var mı?
Ben çift taraflı Jack'ın bir ucunu kesip yapabilirim diye düşündüm ama sizce?
2 tanesini bağlayabilsem bile olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@246675 bilgin var mı?

Dosya Ekleri

• asddad.png
    asddad.png
    126,3 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Dostlar bende Sony SS-L90V adında eski 4 tane kabin var uçlarını bilen bilir ben onları jack girişi ile nasıl bilgisayara bağlayabilirm bir yolu var mı?
Ben çift taraflı Jack'ın bir ucunu kesip yapabilirim diye düşündüm ama sizce?
2 tanesini bağlayabilsem bile olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@246675 bilgin var mı?

Amfi olmadan ses çıkmayacaktır.

Detay verir misiniz?

Amfi kaç paradır kaliteli olacak biçimde.
arka görünüm.png

Elinizde bulunan 4 sürücü böyleyse direkt takıp çalıştıramazsınız. Bunları beslemek için amfiye ihtiyacını var.

2 kanal düzgün sayılabilecek amfi almak aşağı yukarı hazır satılan 2.1 setlerin fiyatına denk gelecektir. Bence hazır setlere yönelin.

Sadece amfi ile bitmiyor, düzgün bir güç kaynağına ihtiyacınız var.

Bunun gibi bir ürüne ihtiyacınız var. Örnek olarak linki bırakıyorum. Sürücülerim W ve � değerine göre amfi seçimi değişiklik gösterir...

Eki Görüntüle 1210208
Elinizde bulunan 4 sürücü böyleyse direkt takıp çalıştıramazsınız. Bunları beslemek için amfiye ihtiyacını var.

2 kanal düzgün sayılabilecek amfi almak aşağı yukarı hazır satılan 2.1 setlerin fiyatına denk gelecektir. Bence hazır setlere yönelin.

Sadece amfi ile bitmiyor, düzgün bir güç kaynağına ihtiyacınız var.

Bunun gibi bir ürüne ihtiyacınız var. Örnek olarak linki bırakıyorum. Sürücülerim W ve � değerine göre amfi seçimi değişiklik gösterir...

O zaman TV, bilgisayar hiç bağlamakla masraf etmeyeyim.

Eki Görüntüle 1210208

Aynen öyle. Yardımınız için teşekkürler.

Bunlar pasif hoparlör, bir AV Reciever almanız gerekebilir.
2.elden bulmaya çalışın çünkü sıfırları genellikle pahalıdır.
Eğer sıfır almak istiyorum diyorsanız, Amazon.com'dan bakabilirsiniz, ucuzları var.
Geç yazdığım için üzgünüm bilgisayarımda değildim çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı