Çözüldü Sony linkbuds s Bluetooth ses bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HALET SUVARİ

Hectopat
Yer
Samanyolu Galaksisi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sony linkbuds s var, PC 4.2 Bluetooth sürümü var ama telefonumda da o sürüm var ama telefonumda sesi daha iyi veriyor. PC de ise arada ses bozuluyor takılıyor falan Windows Update driver güncellemesi yaptım ama arada YouTube video izleyince yine arada takılıyor. Sizin bir öneriniz var mı?

Çözüm
Kulaklık multi connection destekliyor. Normalde sorun olmuyordu son güncellemelerle oldu diye düşünüyorum.

Destekliyor.

Çözdüm: Normalde PC bağlıyken takılıyordu şimdi hem tele bağladım hem de PC'ye bağladım sorun çözüldü ama bana hale çok saçma geliyor neden sadece PC bağlıyken sorun çıkarıyor.
Ha bir de ara sürede kulaklığı şarj da ettim. Belki ondan kaynaklıda olabilir.
PCdeki Bluetooth'u da güncelledim.
Kulaklığı ilk aldığımda bende de sorun yoktu sonradan değişik sorunlarla karşılaştım. Windows güncellemeleriyle alakalı bir durum olabilir. Bir de ses telefonda her zaman daha iyi oluyor zaten genel olarak çünkü codeclerin implementasyonu telefonlarda daha iyi. Bir de bu ayarı dener misiniz ek olarak:

Ayarlar > Bluetooth ve Cihazlar > Diğer Cihazları Göster > En aşağı inin ve Diğer Cihaz ve Yazıcı Ayarları'na tıklayın. Oradan kulaklığınıza sağ tıklayın, Özellikler diyin ve Hizmetler sekmesinde Hands Free (Eller Boşta) özelliğini kapatın.

Telefonunla çakışma oluyordur belki. Telefonun Bluetooth'unu kapat bilgisayarda kullanırken. PC'de kullanırken bluetooth dongle kullanıyorsan belki kalitesizdir. Yada başka bir USB girişine bağla dongle'ı.

Telefonunla çakışma oluyordur belki. Telefonun Bluetooth'unu kapat bilgisayarda kullanırken. PC'de kullanırken bluetooth dongle kullanıyorsan belki kalitesizdir. Yada başka bir USB girişine bağla dongle'ı.
Kulaklık multi connection destekliyor. Normalde sorun olmuyordu son güncellemelerle oldu diye düşünüyorum.

Destekliyor.

Çözdüm: Normalde PC bağlıyken takılıyordu şimdi hem tele bağladım hem de PC'ye bağladım sorun çözüldü ama bana hale çok saçma geliyor neden sadece PC bağlıyken sorun çıkarıyor.
Ha bir de ara sürede kulaklığı şarj da ettim. Belki ondan kaynaklıda olabilir.
PCdeki Bluetooth'u da güncelledim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı