Sony MDR-XB50APB alınır mı?

darkswordtr

Picopat
Daha fazla  
Bass kalitesi ve yüksek ses seviyelerine ulaşabilmesi konusunda övgü almış, Sony MDR-XB50APB yaklaşık 210 TL. Bu kulaklığın kalitesinde, daha ucuz, fiyat performans kulaklık varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

ZSN Pro’nun malzeme kalitesi ve kablosu daha iyi ama ses performansı daha kötü ve tizleri rahatsız edebiliyor. Gerçi kişiden kişiye değişir.

Aliexpress’ten yükseltme kablosu alabilirim dersen kesinlikte QKZ VK4:

ZSN Pro varken yüzüne bakmayın.

Cevaplar için teşekkürler. Biraz geç cevaplamış olsam da XB50APB dün elime ulaştı ve daha 1 saat oldu kullanalı. 200 TL'nin hakkını verdiğini söyleyebilirim. Daha önce kullandığım 5-10 TL kulaklıklardan sonra çok iyi geldi. Ben, 5 liralık kulaklığı bile 4 sene bozulmadan kullandım ve hala çalışıyorlar. Umarım ömrü uzun olur. G230 ile XB50APB karşılaştırmak isterdim ama biri headset ile kulak içi kulaklığı karşılaştırmak ne kadar doğru olur bilemedim...

Ekleme: Şu KZ ZSN Pro'da çok kişi tarafından övülmüş. Önümüzdeki ay onu da alacağım. Alırsam fikirlerimi belirtirim bu konuda.

Son düzenleme:
Cevaplar için teşekkürler. Biraz geç cevaplamış olsam da XB50APB dün elime ulaştı ve daha 1 saat oldu kullanalı. 200 TL'nin hakkını verdiğini söyleyebilirim. Daha önce kullandığım 5-10 TL kulaklıklardan sonra çok iyi geldi. Ben, 5 liralık kulaklığı bile 4 sene bozulmadan kullandım ve hala çalışıyorlar. Umarım ömrü uzun olur. G230 ile XB50APB karşılaştırmak isterdim ama biri headset ile kulak içi kulaklığı karşılaştırmak ne kadar doğru olur bilemedim...

Ekleme: Şu KZ ZSN Pro'da çok kişi tarafından övülmüş. Önümüzdeki ay onu da alacağım. Alırsam fikirlerimi belirtirim bu konuda.
Zsn pro ile kıyaslama imkanı buldunuz mu hocam ?

Geri
Yukarı