Sony MDR-XB55AP alınır mı?

Arkadaşlar o zaman sağlam bir kulaklık önermenizi isteyeceğim. Hem kardeşime hem de kendime alacağım.

Bulabilsem şu an kullandığım kutu çıkması AKG kulaklıklardan alacağım ama orijinallerini bulmak çok zor.

KZ kulaklık çeşitlerinden birini alabilirsin. Bütçen ne kadar?

sevinirim. Teşekkür ederim.

Ben 50Ap modelini kullanıyorum bu modelden farkı ohm(direnç) değeri daha düşük baslar iyi telefonda güzel bir ses kartı varsa güzelde eq ayarı yaparsan mis ama kabloya gerçekten dikkat etmen lazım , ben en son oneaudio pro10 modeli olması lazım onu almayı düşünüyordum ama para harcamak istemedim kulak içi kulaklık istiyorsan olabilir ama tavsiyem stüdyo kulaklığı almanız daha iyi olur tabi bunlarında çok iyi bir ses yalıtım özelliği yok (parasına göre biraz bana kalsa kafa üstü kulaklık alırım ama hangi şartlarda kullanacağına göre değşiyor.

Bugün itibariyle elime ulaşmasını beklemeye başladım.
Kız kardeşimin de aşırı parası olmadığı ve hazır indirime girmişken sipariş verdik.
340 liraya beyaz rengini sipariş ettim, gelmesini bekleyeceğim.

Benim kulaklık geç gelse de mesele değil, en azından kardeşiminki sağ salim elime ulaştı ya o yeter bana.
Soundpeats T3 aldım ona da.

Hocam bugün elime ulaştı. Yaklaşık 1 saattir kesintisiz kullanıyorum gerçekten sesler dengeli ve güzel.

Özellikle bas anlamında yoğun şarkılarda performans denildiği gibi iyi. Ama başlıkları tam bana göre olmadı. Elimdeki AKG yedek başlıklarını takacağım.

Son düzenleme:

Hocam yeni alınan her kulaklık öncekinden daha iyidir yazılı olmayan kural.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…