Sony MDR-XB70AP Kulaklık Alınır mı?

LuciferM.

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi bu kulaklığı almayı düşünüyorum acaba kulaklıkla ilgili bilginiz var mı? Önerir misiniz? Bu arada telefonum Galaxy S8 ve genelde elektronik ve pop şarkılar dinliyorum.

Sony MDR serisinde 90 TL fiyatındaki bir kulaklıktan iki tane almıştım. Kardeşimde de bende de 2 haftada kulaklık bozuldu ve kullanıcı hatası dendi. Bu seriyi önermiyorum. Sennheiser CX 300 düşünebilirsiniz.

Sony MDR serisinde 90 TL fiyatındaki bir kulaklıktan iki tane almıştım. Kardeşimde de bende de 2 haftada kulaklık bozuldu ve kullanıcı hatası dendi. Bu seriyi önermiyorum. Sennheiser CX 300 düşünebilirsiniz.
Sennheiser cx300 modelini bi kaç sene önce kullanmıştım nedense bende hep bozuluyordu bu kulaklık ve tam isteğimi karşılayamıyordu. Acaba başka öneriniz var mı?

Amazon'dan Sennheiser CX 3.00 alabilirsiniz. CX 300 modelinin güncellenmiş hali ve oldukça iyi, bizzat kullanıyorum.

CX 3.00 bende kullanıyorum çokta iyi değil beklentimi karşılamadı internette o kadar önerilmesine şaşırıyorum bozuldu şuan hatta varsa 300-350 tl cıvarı iyi bir kulaklık test edebildiğiniz bende bi öneri alabilirim :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı