Sony MDR-XB950B1 Kablosuz Extra Bass Kulaklık Ne Kadar Eder?

ozturkfaruk

Hectopat
Daha fazla  
Ürünü Amazon.com'dan almıştım, ancak hiç kullanma fırsatım olmadı neredeyse. Kozmetik olarak hiçbir sıkıntısı yoktur. Sıfır ayarındadır. Kutusu sapasağlam duruyor. Sıfır fiyatı 1100₺. İkinci eli ne kadar eder?
14157CA6-8741-4EAC-B4E9-3E28CFC5585E.jpeg
B9D766BB-8C52-4540-A411-4A68881EF531.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklıkların 2. el piyasası düşük oluyor. 500TL civarına satabilirsin diye düşünüyorum.

Geçen gün açtığınız konuyu gördüm. Oradaki fiyat iyiydi. Ama kulaklıklar biraz zor satılır bu seviyede. Çünkü belirli bir rakamın üzerine çıkılınca bu işle ilgilenenler daha seçici oluyorlar. Siz o fiyattan yazın yine, almak isteyen sağlam bir alıcı çıkarsa ona göre biraz ikramda bulunursunuz.

Kulaklıkların 2. el piyasası düşük oluyor. 500TL civarına satabilirsin diye düşünüyorum.
Geçen gün açtığınız konuyu gördüm. Oradaki fiyat iyiydi. Ama kulaklıklar biraz zor satılır bu seviyede. Çünkü belirli bir rakamın üzerine çıkılınca bu işle ilgilenenler daha seçici oluyorlar. Siz o fiyattan yazın yine, almak isteyen sağlam bir alıcı çıkarsa ona göre biraz ikramda bulunursunuz.
Eyvallah dostlar, ciddi alıcı çıksın makul bir indirim yaparım zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı