Satılık Sony PlayStation 3 - 500GB Super Slim

Tuna001

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Didim, Aydın
Daha fazla  
Ankamall Bimeks'ten alınmıştır. Cihazın hiçbir sorunu yoktur. Son çıkan 500 GB Super Slim versiyonudur. Orjinal kolu da sorunsuz çalışmaktadır.

GTA 5, GranTurismo 6, Max Payne 3, InFamous 2 kutulu oyunları fiyata dahildir. Ekstradan HDMI kablosu ve üzerindeki 3d sound kulaklık vs. bağlama aparatını da hediye ediyorum. Şehir dışına alıcı ödemeli kargolayabilirim.

Fiyat: 500 TL

PS3 DS3 ve Gta 5'i kaça verirsin.

Ciddi düşünürseniz tüm oyunlarla 450'ye verebilirim.

Son düzenleme:
Ankamall Bimeks'ten alınmıştır. Cihazın hiçbir sorunu yoktur. Son çıkan 500 GB Super Slim versiyonudur. Orjinal kolu da sorunsuz çalışmaktadır.

GTA 5, GranTurismo 6, Max Payne 3, InFamous 2 kutulu oyunları fiyata dahildir. Ekstradan HDMI kablosu ve üzerindeki 3d sound kulaklık vs. bağlama aparatını da hediye ediyorum. Şehir dışına alıcı ödemeli kargolayabilirim.

Far cry 4 gta 5 h1z1 rise of tomb rider cs go spin tires vb oyunlu 700 tl lik steam hesapla takas edebilirmisin

Yeni konular

Geri
Yukarı