Sony PS4 Dualshock 4 V2 Gamepad Öneri

hkn0zdmr

Hectopat
Hepsiburada üzerinden bu Gamepad'i almayı düşünüyorum. Bilgisayarda kullanacağım.

Bunu alınır mı bu fiyata yoksa başka site tavsiyeleriniz var mı? Bir de bilgisayarda kullanabilir miyim sorunsuz olarak ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda kullanacaksanız Xbox Gamepad öneririm. Dualshock arkadaşımda vardı daha öncesinde, bazı oyunlarda sorun yaşıyordu sağ analoğun çalışmaması vs gibi. Xbox gamepad'de hangi oyun olursa olsun bütün ayarlar yapılmış oluyor otomatikmen çok rahat bir kullanımı var ayrıca.

Bilgisayarda kullanmak için Xbox One kontrolcüsü daha mantıklı.
Bilgisayarda kullanacaksanız Xbox Gamepad öneririm. Dualshock arkadaşımda vardı daha öncesinde, bazı oyunlarda sorun yaşıyordu sağ analoğun çalışmaması vs gibi. Xbox gamepad'de hangi oyun olursa olsun bütün ayarlar yapılmış oluyor otomatikmen çok rahat bir kullanımı var ayrıca.

Sadece Fifa oynamak için düşünüyorum bu Xbox Gamepadleri pek sevmiyorum

Sadece Fifa oynamak için düşünüyorum bu Xbox Gamepadleri pek sevmiyorum
Sağ analog çalışmıyor dediğim Fifa'ydı, belki çalıştırabilen olmuştur ama biz başaramamıştık haberiniz olsun. Xbox gamepad'ler de size görüntü olarak garip gelebilir şu an ama emin olun gayet konforlular. Yine de istemezseniz Logitech F710'a bakabilirsiniz.

Sağ analog çalışmıyor dediğim Fifa'ydı, belki çalıştırabilen olmuştur ama biz başaramamıştık haberiniz olsun. Xbox gamepad'ler de size görüntü olarak garip gelebilir şu an ama emin olun gayet konforlular. Yine de istemezseniz Logitech F710'a bakabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederim değerlendireceğim ama ileri zamanda PS4 almayıda düşünüyorum iki iki uğraşmak istemem ama bakalım yorumlarınızı dikkate alıp biraz daha araştırma yapsam iyi olacak :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı